אז מה צפוי לנו בקטלוג מטבחים 2022?

קטלוג מטבחים
קטלוג מטבחים

ישנם אנשים שתופסים את עיצוב המטבח באופן הפרקטי ביותר – מטבח צריך להיות הספייס בו מכינים אוכל ויושבים לאכול. התפיסה הזו הייתה נהוגה אולי בשנות ה-40-50, אך לאט לאט מחלחלת ההבנה על חשיבות העיצוב של המטבח; הרי זוהי נקודת המפגש של כל דרי הבית בה הם יושבים יחדיו, משוחחים ואוכלים, וגם מקום בו אנו מארחים. ישנם אנשים שמעדיפים עיצוב מודרני ונקי, וישנם אנשים שמעדיפים עיצוב חמים וכפרי. מהן המגמות הנוכחיות בקטלוג מטבחים 2022? יצאנו לבדוק.

קטלוג מטבחים 2022 – טרנדים חמים

  1. מטבחים כפריים – מטבח כפרי הוא קלאסיקה שרק הולכת ומשתבחת עם השנים, ולא בכדי; מטבח כפרי הוא מטבח המיועד לכל חובבי העיצוב החמים שמשרה אווירה נעימה של ביתיות. כשנעיף מבט בקטלוג מטבחים נוכל להבחין כי מטבח כפרי הוא מטבח המאופיין בשימוש רב בעץ מלא, גימורים מעוגלים, גילופי עץ ופרזולי מתכת עדינים. לרוב אנשים שמבלים זמן רב במטבח ומארחים הרבה יאהבו את העיצוב הכפרי.
  2. מטבחים מודרניים – המטבחים המודרניים מאופיינים בעיצוב בקווי גימור נקיים, קווים אחידים, סימטריים וישרים ובעיקר משדר יוקרה ואסתטיקה ברמה גבוהה, לצד שימוש בצבעים מונוכרומטיים כמו לבן, שחור, אפור, ולעתים ניתן לשבור עם צבע עז כמו אדום. מאפיין נוסף של מטבחים מודרניים הוא הפונקציונליות הגבוהה שלהם ושלרוב מכשירי החשמל "מוחבאים" בתוך שטחי אחסון ייעודיים. אלמנט נוסף הוא שימוש במכשירי חשמל מתקדמים כמו כיריים אינדוקציה, מקרר חכם, תנור בילד-אין ועוד. חשוב להתאים את עיצוב המטבח לשפה העיצובית של שאר הבית ולכן המטבח צריך להתכתב עם הקו העיצובי של שאר חללי הבית. בבתים חדשים בעיקר נוכל לראות מטבח מודרני וכאשר נעיף מבט בקטלוג מטבחים נוכל להתרשם משלל העיצובים והחידושים ולבחור את העיצוב המתאים לנו ולקו העיצובי של הבית שלנו.
  3. מטבחים קלאסיים – למה מתכוונים כאשר אומרים "מטבח קלאסי"? מטבח קלאסי הוא מטבח שאינו מושפע מטרנדים חולפים, אלא הוא שילוב של כמה סגנונות עיצוב יחדיו המשתלבים לכדי מטבח בעל שפה אחידה והומוגנית. מטבח קלאסי הוא מטבח בעל סגנון עיצוב ניטרלי המתאים לאנשים שאינם רוצים להתקבע על סגנון אחד ועם גמישות להשתנות בחלוף השנים ללא צורך להחליף את המטבח כולו. בקטלוג מטבחים ­­ניתן לראות כי המטבח הקלאסי עושה שימוש בצבעים ניטרלים כמו לבן, בז', שמנת, צבעי פסטל רכים, או גוונים בהירים של עץ טבעי תוך עיצוב פונקציונלי מאוד. היתרון הגדול של מטבח קלאסי הוא שהוא אף פעם לא מתיישן או יוצא מן האופנה והוא אדפטיבי – ניתן לשחק עם העיצוב שלו בהתאם לטרנדים המשתנים ובכך להתאים אותו לפי מצב רוחכם ולפי רוח התקופה.

אז איך בוחרים? פשוט פותחים קטלוג מטבחים ומתרשמים מן העיצובים השונים ושואבים מהם השראה.

השארת תגובה