רכב היוקרה ריינג' רובר החדש הושק בישראל

ריינג' רובר החדש הושק בישראל במעמד שגריר בריטניה בישראל מר ניל וויגן • גלית עיני מנכ"ל חברת המזרח קיבלה תעודת הוקרה רשמית על תרומתה ארוכת השנים של חברת המזרח לעידוד והעמקת קשרי המסחר בין שתי המדינות

שגריר בריטניה בישראל מר ניל וויגן | צילום: רונן טופלברג
שגריר בריטניה בישראל מר ניל וויגן | צילום: רונן טופלברג

חברת המזרח לשיווק מכוניות, יבואנית מותגי היוקרה יגואר ולנד רובר השיקה אמש (יום ראשון) את הריינג' רובר החדש, רכב השטח היוקרתי והנחשק ביותר בעולם, באירוע רשמי שנערך באולם התצוגה של יגואר ולנד רובר בהרצליה במעמד שגריר בריטניה בישראל מר ניל וויגן.

הריינג' רובר החדש, הוא הדור החמישי לאצולת רכבי השטח, ומצטרף למגוון גרסת כניסה במחיר שמתחיל ב-1,149,000 ₪.

את הארוע פתח אורח הכבוד שגריר בריטניה בישראל מר ניל וויגן שאמר: "ההכרות שלי עם לנד רובר ארוכת שנים, והתחילה בצעירותי כשלסבא שלי היה לנד רובר דיפנדר ישן, שאיתו הוא נהג לצאת לציד".

לדבריו: "יחסי הסחר בין בריטניה וישראל משמעותיים ומצוינים, ואני מצפה לראות אותם מתרחבים אף יותר בעתיד. נהדר להיות כאן היום, באירוע ההשקה של הדור החמישי של ריינג׳ רובר, דגם הדגל של יגואר לנד רובר ואחד מהאייקונים של תעשיית הרכב הבריטית, שמשלב מסורת ארוכת שנים של איכות בלתי מתפשרת, עם טכנולוגיה שניצבת בחוד החנית העולמי. אנחנו גאים לסייע בהבאת מיטב המוצרים של שוק הרכב הבריטי אל תעשיית רכבי היוקרה הפורחת בישראל״.

באירוע העניק מר וויגן תעודת הוקרה רשמית לגלית עיני, מנכ"ל חברת המזרח לשיווק מכוניות, על תרומתה ארוכת השנים של חברת המזרח יבואנית יגואר ולנד רובר לעידוד והעמקת קשרי המסחר בין המדינות. גלית עיני העניקה למר וויגן שי מהודר מבית המותג: מחזיק מפתחות מיוחד של דיפנדר.

לדברי גלית עיני, מנכ"ל חברת המזרח לשיווק מכוניות, יבואנית לנד רובר יגואר: " אנו שמחים לארח את מר ניל וויגן ומוקירים על ההזדמנות להמשיך ולעודד את העמקת הקשרים המסחריים בין ישראל ובריטניה." לדבריה: "ריינג' רובר החדש הוא דגם אייקוני, היהלום שבכתר המזוהה עם בית המלוכה הבריטי ומי שהמציא את המושג רכב שטח יוקרתי לפני 52 שנים, קובע מחדש בכל פעם את פסגת היכולת והטכנולוגיה של לנד רובר. ריינג' רובר בנה לעצמו במהלך השנים קהל גדול של לקוחות נאמנים בישראל, שהולך וגדל."

בסיום אירוע ההשקה, הוזמן השגריר לנהוג ברכב היוקרה החשמלי יגואר I-PACE ויצא איתו לנסיעה שבוחנת את רמת הגימור הגבוהה, הביצועים הספורטיביים ונוחות הנסיעה.

ריינג' רובר החדש משלב את פסגת היוקרה והקידמה הטכנולוגית עם יכולת כביש ושטח כובשת, ולראשונה – גם אופציה לשבעה מושבים. העיצוב הייחודי שלו מתקדם ומזוהה היטב כחלק מהשושלת היוקרתית שמובילה את משפחת המלוכה האנגלית כבר למעלה מ-50 שנים.

באירוע ההשקה הוצגה לראשונה גרסת הכניסה ברמת גימור SE, עם מנוע 3.0 ל' דיזל MHEV 6 צילינדרים, 250 כ"ס, 61.2 קג"מ, 0-100 ב-8.3 ש' (מרכב רגיל), 206 קמ"ש, במחיר התחלתי של 1,149,000 ₪. היא מצטרפת לגרסאות האחרות שכבר נמכרות בישראל ברמות גימור HSE ו–Autobiography עם מגוון מנועים בהספקים שבין 350 ל-530 כ"ס.

לקראת סוף שנת 2022 צפויה להגיע לישראל גם גרסת פלאג-אין ובשנת 2024 – לראשונה דגם חשמלי. כמקובל בדגמי יוקרה, בריינג' רובר החדש יש מגוון עשיר של עשרות תוספות אופציונליות לבחירת הלקוח בהתאמה אישית.

צילום: רונן טופלברג
השארת תגובה