ניוטרוג'ינה חוגגת 50 שנה לסדרה המצליחה: ®Norwegian Formula

כחלק מחגיגות ה-50 לסדרת הנוסחה הנורווגית, חברת ®Neutrogena משיקה קרם ידיים המשלב את המומחיות של הענקת לחות עם שמירה על היגיינת הידיים

העור שלנו מושפע מגורמים חיצוניים רבים, בין אם זה שינוי בטמפרטורות, סוגי טקסטיל שונים, שטיפת ידיים מרובה, חשיפה לשמש, מגע עם מוצרים מזיקים וכימיקלים, או אפילו זיהום סביבתי.

מתוך מחשבה על כך, Neutrogena מעניקה פתרונות לצרכי טיפוח העור כבר כמה עשורים, במיוחד כשמדובר על סדרת Norwegian Formula, שהשנה אנו חוגגים 50 שנה להיווסדה.

חמישים שנה של חדשנות בכל הקשור למתן מענה לכל צרכי העור

למרות שהנוסחה הנורווגית נוצרה לפני חמישים שנה, מותג Neutrogena® ממשיך לחדש במגוון מוצרים. בתקופה זו, בה אנו שוהים זמן רב בבית, השינוי בטמפרטורות והניקוי המתמשך עם ג'ל אלכוהולי וחומרי חיטוי לידיים, עלולים לשבש את מחסום ההגנה הטבעי של העור שלנו, לייבש את ידינו ולגרות אותן. עם זאת, זהו הרגל שאנו לא יכולים לוותר עליו כעת היות וחשוב מתמיד להקפיד על היגיינה מתאימה.

זו הסיבה שהשנה, כחלק מחגיגות 50 השנה, משיק מותג ניוטרוג'ינה, את קרם הלחות להיגיינת הידיים- HAND CREAM MOISTURIZING & HYGIENE, קרם המעניק 2 פעולות חיוניות במוצר אחד. הקרם החדשני מותיר את העור שלך לח בזכות הגליצרין ובמקביל תורם להיגיינת הידיים בזכות תכולת האלכוהול. הקרם מציע לחות לאורך זמן ואינו דביק או שמנוני.

50 שנים למורשת הנוסחה הנורווגית

סדרות הנוסחה הנורווגית, מאופיינות בשילוב חדשנות מוצרית עם המורשת הוותיקה. מורשת עולמית זו מגיעה מהשנים שלאחר מלחמת העולם השנייה, כאשר לויד קוצן, ששנים מאוחר יותר יהיה נשיא ניוטרוג'ינה, היה עד להגעתה של סירת דייג והופתע מההבדל בין מצב העור של הדייגים על הפנים ועל הידיים.. בעוד פניהם התיישנו ונסדקו מהתנאים הקיצוניים שבהם עבדו, ידיהם נותרו בריאות וחלקות במיוחד. הסוד: שמן שזוקק מדגים.

שנים לאחר מכן, הוא החל בתהליך ליצירת קרם ידיים המבוסס על הסוד הזה ויצר את קרם הידיים Neutrogena Norwegian Formula® Hand Cream, שהכיל מרכיבים חדשים וגם את כל החוכמה ששמרה על הידיים של הדייגים הנורווגים בתנאים הקיצוניים.

יחד עם החידוש הזה יש עדיין מוצרים רבים אחרים שעונים על צרכים רבים Neutrogena® Norwegian Formula Hand Cream Concentrated Scented, מועשר בגליצרין, ישאיר אפילו את הידיים הפגומות והיבשות ביותר לחות תוך דקות, Norwegian Formula Hand Cream Concentrated Unscented, מושלם עבור ידיים הסובלות מהתנאים הקיצוניים ביותר, קרם רב שימושי מרגיע לעור ולפנים Neutrogena Deep Moisture Comfort Balm וקרם ידיים של Neutrogena® Norwegian Formula Fast Absorbing Hand Cream, במרקם לא שומני יציע הקלה מיידית לעור.

אנחנו קיימים כבר 50 שנה, תמיד מחפשים דרכים לחדש עם מוצרי טיפוח גוף, ידיים, רגליים ושפתיים אבל נשארים נאמנים למורשת שלנו. תתכוננו לחגוג איתנו את 50 השנים האלה!

מחירים:

  • כל קרמי הידיים יימכרו במחיר מומלץ לצרכן של 29.90 שקלים
  • קרם רב שימושי מרגיע לעור ולפנים Neutrogena Deep Moisture Comfort Balm – מחיר מומלץ לצרכן: 36.90 שקלים
  • ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם

 

השארת תגובה