כמה עולה להוביל דירה ב- 2022?

צילום: freepik
צילום: freepik

בקרוב אתם עוברים דירה וזה בדיוק הזמן להבין כמה תעלה לכם הובלת דירה למקומכם החדש. במאמר הבא תוכלו לקבל מידע עדכני על מחירי הובלות בשנת 2022.

ממה מורכבת עלות הובלת דירה?

כדי שתדעו מה המחיר הממוצע להובלת דירה בשנת 2022, עליכם להבין תחילה ממה מורכבת העלות. כל מוביל דירות פרטי או מטעם חברה, לוקח בחשבון במחיר ההובלה את זמן ההשקעה בדירה לפי כמות הארגזים וכמות הפריטים הגדולים כמו מכשירי חשמל וריהוט, כמות האנשים שיורידו את הציוד ומיקום הדירה החדשה שאליה נוסעים. שלושת הפרמטרים האלו מחושבים בתוך המחיר הראשוני שיציע לכם המוביל. טווח המחירים כיום עבור העברת דירה הכוללת תכולה מלאה, מתחיל ב-1200 ₪ ועשוי להגיע ל-3500 ₪. למחיר שהוצע לכם עשויות להיכנס עלויות נוספות שנפרט כעת.

תוספת מחיר על שירותי מנוף

שירותי מנוף לא נכללים במחיר שיציע לכם המוביל וברוב המקרים מדובר בשירות נפרד, למעט חברות הובלה שלהם יש מנוף והם יציעו לכם הצעה הכוללת את השירות הזה במידת הצורך. מחיר עבודת מנוף ינוע בין 250 ₪ -350 ₪ לשעה אחת. בדרך כלל, אם מחשבים נכון את זמני ההובלה, אין צורך ביותר משעה אחת של עבודה.

עבודת המנוף נחשבת למשתלמת מאוד, מהסיבה שההעמסה על המנוף היא מהירה והעברת הציוד אל המשאית גם היא מהירה. על אף התשלום הנוסף, שירות זה יכול לחסוך לכם זמן וכסף. שירות זה יוצע כאשר לא ניתן להוציא את הציוד מהדירה דרך הדלת, במעלית או כאשר מדובר בדירות בקומות גבוהות מאוד שהמדרגות  לא אפשרות הורדת הציוד על ידי המובילים.

תוספת מחיר על שירותי פריקה והרכבה

שירות נוסף שקיים בעת הובלה הוא פריקה והרכבה. שירות זה מיועד לרהיטים כמו ארונות, מיטות, שידות וכדומה. בעת פניה אל שירות הובלת דירות בכל הארץ, ישאלו אתכם בחברה האם יש ציוד שיש לפרק אותו בדירה הישנה ולהרכיב בדירה החדשה. במידה וכן, יינתן לכם מחיר הובלה הכולל גם את השירות הזה. על שירותי פריקה והרכבה לרוב תהיה תוספת של 200 – 350 ₪ בהתאם לכמות הציוד.

שירותי אריזת ציוד בנוסף להובלה

שירות נוסף שלא תראו אצל כל המובילים ובדרך כלל הוא יוצע בחברות הובלה גדולות הוא אריזת הציוד. שירות זה ניתן מספר ימים לפני ההובלה ובו יגיעו אליכם אורזים מקצועיים עם ציוד אריזה מקצועי ויבצעו את עבודת ההכנה במקומכם. שירות זה טוב עבור כל מי שצריך לבצע מעבר דירה מהיר ואין לו זמן לבצע את האריזה בעצמו. כמו כן, אנשים שרואים את תהליך האריזה כמשהו מאוד מסובך ומלחיץ, יוכלו להיעזר גם הם בשירות זה ולמנוע מעצמם כאב ראש מיותר. לשירות אריזת ציוד יש מחיר נפרד שעלותו יכולה לנוע בין 600 ₪ – 1500 ₪ בהתאם לכמות הציוד שיש לכם בדירה.

לסיכום, עלות הובלת דירה כיום יכולה להיות יקרה מאוד או זולה יחסית, אך אם תחשבו את הפרמטרים והשירותים שאתם מקבלים בצורה נכונה, תוכלו לדעת האם ההצעה שהוצעה לכם יקרה מידי או ממוצעת לטווח המחירים הקיים.

השארת תגובה