מיני ישראל: היעד שלכם בחול המועד

מיני ישראל (ויקיפדיה)
מיני ישראל (ויקיפדיה)

במרחק של 20 דקות בלבד מהמרכז, באזור לטרון, על רקע נופיו עוצרי הנשימה של עמק איילון, נמצא הפארק שלאורכו ולרוחבו פרושה כל מדינת ישראל. פארק מיני ישראל הוא מרכז יחיד מסוגו בארץ ובשנים האחרונות פארק שסגור בשבת.

בפסח הקרוב כאשר כל מגבלות הקורונה יורדות פארק מיני ישראל המחודש מארח שלושה מתחמים חדשים וסוחפים למבוגרים וילדים כאחד.

מתחם מסלולי נינגה ישראל- בפארק פרוש אוהל ענק ובו מסלולי נינגה בדרגות קושי שונות המתאימים לכל הגילאים. המתחם נותן מענה לפעילות משפחתית ספורטיבית ואתגרית בו כל אחד יכול להיות נינג'ה. במתחם ציוד מתקדם ובטיחותי וצוות מיומן.

 מתחם פאודה – חוויה ייחודית ויוצאת דופן שהופכת אתכם ללוחמים/ מסתערבים.גורמת לריגוש ואדרנלין  

המתחם כולל שורה ארוכה של תחנות הפעלה, כולל תחנות קרב מגע, מודיעין, כושר גופני, ספורט, שימוש באמצעים שונים, כולל לבוש מקומי(תחפושות) ואלמנטים מתוך התרבות של הציבור שבתוכו צריך להתערבב . מעבר לכך במתחם אפשר למצוא גם אזור אירוח וקולינריה אשר מתכתב באופן ישיר הן עם התרבות המקומית והן עם החוויה המזרח תיכונית. 

מדובר על מתחם המציע שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר ואירוח הדומה בצורה מדויקת למה שנהוג ומקובל באזור.

מופע מטריף ומצחיק לכל המשפחה באוהל קרקס מרהיב במיני ישראל המחודש.

כוכבת הילדים האהובה נתי הגעתי הופעתי ונתן נתנזון במופע מיוחד לפסח בשילוב להטוטני הקרקס האפריקאי, שחקנים ורקדנים באוהל קרקס ענק בלב מיני ישראל!

תקציר המופע:

נתי מופיעה בקרקס של מנהל הקרקס השתלטן מר-שמלו (נתן נתנזון) בארץ טרלליי,. מר-שמלו מנסה להרחיק את נתי בתחבולות שונות האם יצליח במזימתו או שנתי בקסמה המיוחד ובטוב ליבה תצליח לגבור עליו? בואו לקחת חלק במופע מרתק בו הילדים שותפים.

הכרטיס המשולב כולל :אטרקציות רבות נוספות לילדים: מתנפחים, מתחמי פאודה ונינג'ה, ארץ התנ"ך, טרקטורוני שטח ועוד. חוויה מובטחת ובלתי נשכחת!

המופע יתקיים פעמיים ביום בשעה 13:00 וב14:30

משך המופע: 50 דקות

מתאים לגילאים: לכל המשפחה!

השארת תגובה