ב"הרצליה מדיקל סנטר" נערכו לפסח כהלכתו

חווית השהות וסביבת המטופל הידועה של "הרצליה מדיקל סנטר" מובטחת גם בחג הפסח בהידור הכשרות עבור המטופלים ומשפחותיהם • המעטפת המקצועית של הרפואה הפרטית המתקדמת בישראל נגישה לכל אחד באמצעות הביטוחים המשלימים של קופות החולים או ביטוחי הבריאות הפרטיים

במדיקל סנטר
במדיקל סנטר

לקראת חג הפסח, נערכו בבית החולים "הרצליה מדיקל סנטר" לספק את חווית השהות והטיפול וסביבת האשפוז הידועה גם בחג הפסח עבור מבקרי ומטופלי בית החולים מכלל המגזרים בישראל. לקראת חג הפסח עבר בית החולים על כלל מרפאותיו, מכוניו וחדריו, נקיון כללי יסודי לקראת החג ומטבחי בית החולים הוכשרו לרמת הכשרות הנדרשת לארוחות החג, כמו כן נערכה מכירת חמץ מהודרת.

כך שהמעטפת המקצועית של הרפואה הפרטית המתקדמת בישראל נגישה לכל אחד גם בחג הפסח וימי חול המועד ללא חשש. כמו כן חשוב לדעת כי באמצעות הביטוחים המשלימים של קופות החולים או ביטוחי הבריאות הפרטיים ניתן ליהנות משירותיו המתקדמים של "הרצליה מדיקל סנטר" בנגישות פיננסית וללא עלות נוספת בחלק מהמקרים.

בית החולים 'הרצליה מדיקל סנטר' מעניק שירותי רפואה באיכות, וברמת שירות ייחודיים. סגל בית החולים הינו רב מקצועי בכל תחומי הרפואה אשר חרט על דגלו את המצוינות כערך עליון. הרופאים מומחים בתחומם, מהבכירים ביותר במערך הרפואי של ישראל, והם מבצעים מדי שנה בבית החולים למעלה מ-20,000 ניתוחים במגוון תחומים ובכללם ניתוחי לב, נוירוכירורגיה (מוח ועמוד שדרה), צנתורים, אורתופדיה, החלפות מפרקים, שברים מורכבים, כירורגיה אונקולוגית, כירורגיה כללית, גינקולוגיה, אורולוגיה, ניתוחי רובוט, א.א.ג וטיפולים רבים נוספים.

ב"הרצליה מדיקל סנטר" השירות הינו יזום ואישי ואינו מבוסס על שבלונה בירוקרטית או נוהלית. שירות קשוב האחד לשני הנותן מענה מיטבי לכל צורך. מרגע הכניסה בשערי בית החולים, המטופלים זוכים לליווי לכל אורך הדרך, החל מהקבלה האדמיניסטרטיבית, דרך הפרוצדורה עצמה, האשפוז וגם לאחר החזרה הביתה.

מתוך אמונה כי תפקיד בית החולים אינו תם ברגע שחרור המטופל לביתו, צוות רפואי מיומן יוצר קשר עם המטופל לאחר השחרור בכדי לבדוק ולוודא שההחלמה מתקדמת בהתאם לציפיות תוך הכוונה רפואית לטיפול המשך במידת הצורך.

בבית החולים "הרצליה מדיקל סנטר" תמצאו את הטכנולוגיה המשודרגת ביותר שמאפשרת להעניק למטופלים את הטיפול המיטבי והאיכותי ביותר. חדרי הניתוחים, לב ליבו של בית החולים, מצוידים במיטב הטכנולוגיה תוך תשומת לב ייחודית לסטריליזציה וניקיון במהלך הטיפול.

המכונים בבית החולים המטפלים באלפי מטופלים מדי שנה מזה עשרות שנים, ובכללם מכון הצנתורים, הגסטרו ועוד, משלבים כיום טכנולוגיה חדשנית שכל יעודה לשפר את בטיחות הטיפול, נוחיותו למטופל במהלך ההליך ותוצאותיו.

כי בהרצליה מדיקל סנטר מחויבים אישית לבריאות שלך, בכל עת ומועד.

השארת תגובה