בחירת הצרכנים: ג'ל הפצעונים של לבידו קיבל פרס

הצרכנים בישראל השתמשו, אהבו והעניקו את פרס BRAVO לג'ל הפצעונים של מותג הקלין ביוטי LAVIDO 

לבידו ג'ל טיפולי לפצעונים | צילום: רונן מנגן
לבידו ג'ל טיפולי לפצעונים | צילום: רונן מנגן

פרס BRAVO הוא ההמלצה האמיתית של הצרכנים בישראל, התואר הוענק ל- LAVIDO לאחר מחקר צרכנים רחב היקף, שנערך בחודש פברואר 2022 על ידי מכון המחקר הבינלאומי "קנטאר" בקרב יותר מ-3,000 צרכניות וצרכנים בישראל.

המחקר נערך בקרב צרכנים הרכשו את ג'ל הפצעונים של LAVIDO, והם נשאלו שתי שאלות לגבי חווית השימוש והצריכה שלהם במוצר: האם הייתם שבעי רצון מהשימוש, והאם אתם ממליצים עליו לחברים ולמשפחה. תואר "BRAVO – המלצת הצרכנים 2022" מוענק רק למוצרים חדשים, שיותר מ-75% מהמשתמשים שלו היו שבעי רצון, ושציונו הממוצע היה הגבוה ביותר בתחומו. לכן, BRAVO משקף את ההמלצות של הצרכנים הישראלים לגבי מוצרים ושירותים חדשים, שהם השתמשו בהם, אוהבים וממליצים.

רשימת המועמדים ל-BRAVO הורכבה מהמוצרים ומהשירותים הבולטים מבחינת חדשנות ומכירות שהושקו לאחרונה בישראל. המועמדים לא הין צריכים לשלם עבור המועמדות וההשתתפות במחקר או עבור הזכיה. רשימת המועמדים הורכבה ממקורות מידע מגוונים שהוצלבו זה עם זה: המלצות של צרכנים חובבי חדשנות ושל חברי קהילת הצרכנים של BRAVO, נתוני מכר של חברת StoreNext, מידע מרשתות שיווק, והתייעצות עם מומחים ועם משווקים.

הג'ל הטיפולי לפצעונים של LAVIDO מיועד לעור מעורב עד שמן הנוטה לפצעונים מדובר בג'ל עוצמתי לטיפול יעיל וממוקד בפצעונים, הוא נבדק קלינית והוכח כיעיל בהקטנת הפצעון, הפחתת דלקתיות ואדמומיות ושיפור במרקם העור. 93% דיווחו על שיפור ניכר תוך 24 שעות. הוא יעיל בהפחתה של של עודפי שומן בעור ונקודות שחורות. מורכב מ- 15 תמציות צמחים פעילות הידועות כיעילות לטיפול בפצעונים, ביניהן: שמן סברס אורגני, תמצית ערבה לבנה אורגנית ושמן נר הלילה אורגני. הג'ל עשיר בחומצה סאליצילית היעילה בטיפול בעור בעייתי, מפחיתה שומניות ומעודדת את תאי העור.

  • מחיר לצרכן: 109.90 (30 מ"ל)
  • ניתן להשיג בחנויות לבידו, ברשתות הטבע, בתי מרקחת ובאתר lavido.co.il
השארת תגובה