קרעי דורש: כינוס חירום של הכנסת

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, הליכוד:

גל טרור רצחני שוטף את רחובות ישראל. אלו קרבנות החולשה של ממשלת ישראל.

אזרחים חפים מפשע נרצחים ברחובות והממשלה מדברת על "אלימות מתנחלים", דם יהודים נשפך כמים והממשלה ובג"צ כובלים את ידי כוחות הבטחון.

הגשתי בקשה מעודכנת עם 25 חתימות לכינוס חירום של מליאת הכנסת.

מצ"ב הנוסח:

גל טרור רצחני שוטף את רחובות ישראל והממשלה לא עושה דבר – בשבוע אחד בלבד, 11 ישראלים יקרים נרצחו בידי הטרור הרצחני של הערבים. אלו קרבנות החולשה של ממשלת ישראל, שמפקירה את אזרחי ישראל לגחמותיה של התנועה האסלאמית. הפחד והטרור גוברים, המשילות לא קיימת והעתיד לוט בערפל.

על אף זאת, הדבר העיקרי שבנט עוסק בו הוא הוספת מעון רשמי לרה"מ בבית משפחת בנט במחטף ובמחשכים, תוך בזבוז כספי ציבור של עשרות מיליוני שקלים.

אזרחי ישראל נרצחים ברחובות, והממשלה מדברת על "אלימות מתנחלים", דם יהודים נשפך כמים והממשלה לא נותנת לשב"כ לבצע מעצרים מנהליים ולהרוס בתי מחבלים. הממשלה חייבת להתעשת לאלתר, לשטוף את המדינה בכוחות הבטחון, להעביר מיידית סל חקיקה אגרסיבי נגד הטרור שיכלול גירוש מחבלים, סייענים ובני משפחותיהם, שלילת אזרחות וזכויות סוציאליות, מעצרים מנהליים ומעקב משמעותי כלפי כל אדם שיש נגדו חשד למעורבות בטרור, מתן רשיונות נשק לאזרחי ישראל המוכשרים לכך ועוד. רק אם נתעשת עכשיו ונפעל באגרוף ברזל כנגד הטרור, נצליח להחזיר את השלום והשקט לרחובות ישראל.

על הכנסת לדון בכך בהקדם.