מי אמר שמוצרי תינוקות חייבים להיות יקרים?

שבוע סייל מטורף על מוצרי תינוקות בקוויק • מבצעים אטרקטיביים במיוחד על חיתולים, מוצרי טואלטיקה, מזון תינוקות ועוד • גל בר לב, מנהלת השיווק: "ההנחות מאפשרות חיסכון של עשרות עד מאות שקלים למשק הבית"

קוויק שירות סופר אונליין, יוצאת במבצע מטורף לשבוע בלבד, החל מיום רביעי הקרוב (16.3) ועד ליום חמישי (23.3), על עשרות מוצרים לתינוקות של המותגים המובילים, ובהם חיתולים, מזון תינוקות מוצרי טואלטיקה ועוד, שניתן לקבל במשלוח מהיום להיום בעלות המשלוח הנמוכה ביותר בשוק (מבין המתחרים) או באיסוף עצמי בחינם, ללא מינימום הזמנה ומבלי לצאת מהרכב.

בין המוצרים המשתתפים במבצע ניתן יהיה לרכוש 4 מארזי חיתולי פמפרס פרימיום ב-100 ₪ בלבד, 4 יחידות מטרנה אקסטרה קר ב-169.9 ₪ בלבד, 3 מארזי חיתולי האגיס ב-90 ₪, 2 סבוני קמיל בלו 1 ליטר ב-40 ₪, 2 נוטרילון ב-90 ₪, 2 מארזי מגבוני פמפרס ב-24 ₪, 2 מארזי מגבוני האגיס ב-25.90 ₪, ועוד מגוון רחב של מוצרים בהנחות של עשרות אחוזים.

לדברי גל בר לב, מנהלת השיווק של קוויק: "אנו שמחים להעניק ללקוחותינו הזדמנות ליהנות ממחירים אטרקטיביים על מגוון מוצרים שכל הורה לפעוטות עושה בהם שימוש יומיומי. ההטבות מציעות חיסכון של עשרות עד מאות שקלים למשק הבית, וזה חשוב במיוחד לאור יוקר המחיה איתו אנחנו מתמודדים".

את המוצרים שבמבצע, כמו גם יתר המוצרים שבאתר, ניתן לקבל במשלוח מהיר מהיום להיום (בימים א'-ה' בהזמנה עד השעה 16:00, בימי ו' בהזמנה עד השעה 10:00 ובהתאם לזמינות חלונות האספקה באתר). המשלוח הוא בעלות הנמוכה ביותר בשוק (מבין המתחרים), או במשלוח חינם בהזמנה מעל 499 ₪. כמו כן, קוויק מציעה שירות הזמנה באיסוף עצמי בתוך שעה ממגוון נקודות איסוף ברחבי הארץ, מבלי לצאת מהרכב, כאשר עובדי קוויק הם אלו המעמיסים את הקניות לרכב.

השירות החדשני שקוויק מציעה, מאפשר חוויית קנייה מהירה ונוחה, ובעלת סטנדרט גבוה של שירות ללקוח, שהינו ערך מוביל הנמצא תמיד לנגד עיני עובדי החברה – החל מהמלקט, שבוחר את המוצרים הטריים והאיכותיים ביותר עבור הלקוח, ועד לנציגי השירות הנותנים מענה בצ'ט אונליין באתר ובמגוון הפלטפורמות הדיגיטליות.

קוויק סופר אונליין היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א (סימול: קוויק). בין בעלי מניותיה נמנים החברה המרכזית למשקאות, קבוצת סופר פארם וקבוצת יוניון. קוויק הוקמה בשנת 2017 והיא השחקנית השלישית בגודלה בתחום קמעונאות המזון באונליין בישראל. פלטפורמת המסחר המקוון הייחודית של קוויק, המבוססת על טכנולוגיה שפיתחה החברה, מאפשרת לה לפעול במודל ייחודי של מכירה ישירה לצרכן, ללא נכסים פיזיים או מלאי, אלא באמצעות התקשרות עם עשרות קמעונאים איכותיים הפזורים ברחבי הארץ. הצעת הערך הייחודית של קוויק לצרכן – שירות מהיר וזמין של אלפי מוצרים איכותיים – הניעה את צמיחת החברה בשנים האחרונות, תוך גידול של מאות אחוזים בהכנסותיה. קוויק מנהלת שרשרת אספקה מלאה, הכוללת הזמנת מוצרים, ליקוט ואריזה, גבייה ושילוח עד לבית הלקוח.

https://quik.co.il/

השארת תגובה