טמבור Studio: בואו לראות, להתרשם ולגעת

טמבור משיקה חלל פופ-אפ לייעוץ בתחומי עיצוב הבית ביפו• בואו לקבל ייעוץ מקצועי והדרכה ללא עלות בתחומי הצבע והגבס

מתחם פופ אפ חדש ביפו לעיצוב של טמבור ביפו |  צילום: אחיקם בן יוסף
מתחם פופ אפ חדש ביפו לעיצוב של טמבור ביפו | צילום: אחיקם בן יוסף

טמבור, חברת הצבע וחומרי הבנייה הגדולה בישראל, משיקה את "טמבור "Studio, חלל פופ-אפ שיהווה מרכז השראה וייעוץ בצבע וחומרי גמר נוספים לתכנון, עיצוב ושיפוץ הבית. "טמבור Studio" (מתחם 9Design, בית אשל 9, יפו) מיועד הן לקהל הרחב והן לקהל המקצועי בתחומי התכנון והעיצוב. בין השירותים השונים שמהם ייהנו באי המתחם: האפשרות לראות, להתרשם ולגעת במרקמים בטקסטורות ושיטות צביעה במשטחים גדולים; לקבל ייעוץ מקצועי ללא עלות בתחומי הצבע והגבס, לקבל הדרכה והשראה על מוצרי טמבור, להזמין דוגמאות צבע ועוד.

"טמבור Studio במתחם 9Design הוא המרכז הראשון שאנחנו פותחים אחרי הקורונה ולקראת פתיחת עונת השיפוצים הקרובה" אומרת סמנכ"לית השיווק של החברה, צביה קסן אורנשטיין. "זהו חלק ממהלך רחב של טמבור שמטרתו להקל, לייעל ולקצר את תהליכי קבלת ההחלטות של הלקוחות השונים שלנו בכל מה שקשור לתכנון, עיצוב ושיפוץ הבית, תוך דגש על השראה, מומחיות ומקצועיות."

"טמבור פועלת רבות בערוצים הדיגיטליים, אבל מעבר לזה חשוב לנו לחזור ולהיפגש פנים אל פנים, ולאפשר ללקוחות להתרשם מקרוב מהמוצרים שלנו, לראות את הצבעים והטקסטורות בגודל מלא, ולקבל השראה, רעיונות וייעוץ מקצועי מהמומחים שלנו."

בטמבור מוסיפים כי מטרת הבחירה בפתיחת מתחם פופ אפ בשוק הפשפשים ביפו היא השתלבות בלוקיישן המשלב בין עיצוב ולייפסטייל, ומשמש תחנה במסלול של הלקוחות מחפשים רעיונות וחומרים חדשים בפרויקטים של תכנון, עיצוב ושיפוץ.

השארת תגובה