שר התורה בירך את מתנדבי ותורמי 'עזרת אחים'

בארגון 'עזרת אחים' בבית שמש מסכמים בסיפוק רב את הצלחתו הגדולה של הקמפיין עם 118 אחוזי הצלחה בגיוס המתנדבים • הרב אברהם קאפ, יו"ר ומייסד "עזרת אחים": "התוצאות מדברות בעד עצמן, ההתנדבות עוזרת לארגון לא פחות מתרומות כספיות"

קאפ
קאפ

עם סיומו של קמפיין גיוס המתנדבים הגדול 'אני עימהם' של ארגון החסד 'עזרת אחים', יצאה משלחת של בכירי הארגון ובראשם היו"ר והמייסד הרב אברהם קאפ, לבני ברק, שם נכנסו למעון קודשו של מרן שר התורה הגאון הגדול רבי חיים קנייבסקי שליט"א, על מנת להתברך מפיו ולבקש את ברכתו למען כל המתנדבים והתורמים לארגון.

ואכן, מרן שר התורה האזין ברוב קשב לסקירה התמציתית של פעילות הארגון והקמפיין האחרון, והרעיף מברכת קדשו על המתנדבים והתורמים לעזרת אחים שיזכו לכל טוב, ושבזכות התגייסותם ותרומתם לעזרת החולים, לא ישמע חלילה שוד ושבר בבתיהם ולא יאלצו להתמודד בעצמם עם מחלות וייסורים רחמנא ליצלן.

יו"ר הארגון הרב אברהם קאפ אומר כי הביקור אצל מרן שר התורה היה מרגש ומרטיט, ושהוא יצא ממנו עם כוחות מחודשים: "השמחה שראיתי על פניו, הנחת רוח שהסבו לו המספרים כשסיפרו לו על כך שמאות רבות מתושבי בית שמש החליטו להתנדב ולבוא לעזרת החולים, יכולת לראות שפניו של מרן שליט"א מאירות משמחה מיוחדת".

כשלנוכח היעד שנקבע מראש לגייס 1,000 מתנדבים חדשים, הצליח הארגון לגייס 1,182 מתנדבים חדשים.

גם ביעדים שנקבעו ל'נציג בניין' ו'שעות התנדבות', נרשמו הישגים מכובדים מאוד, כשהצפי היה לגייס במהלך ימי הקמפיין 400 בניינים נוספים בבית שמש שבהם יהיה נציג של 'עזרת אחים', בפועל נרשמה הצלחה של 104 אחוזים עם גיוס של 416 נציגי בניין חדשים. בקטגוריית 'שעות התנדבות' הוצב מלכתחילה יעד של 5,000 שעות התנדבות שבועיות, ובפועל הושגו 93 אחוזים מהיעד עם 4,633 שעות התנדבות שבועיות. בארגון מקווים לגייס מתנדבים נוספים שישלימו גם את הקטגוריה הזאת למאה אחוזים ואף יותר.

"בסך הכל מדובר בהישג לא פשוט", מסכם הרב קאפ את הקמפיין, "אני פועל בתחום כבר הרבה מאוד שנים, ואחת המשימות המורכבות ביותר בניהול הארגון היא גיוס מתנדבים. הפעם הובלנו קמפיין גדול ומוצלח מאוד בסייעתא דשמיא, בסיועם של מומחים בתחום שנתנו את כל הנשמה והתגייסו לסייע למען הצלחת הקמפיין. ואכן, התוצאות מדברות בעד עצמן, וכמה מנהלי ארגוני חסד ארציים כבר פנו אלי והתייעצו לקראת עריכת קמפיינים דומים גם בארגונים שלהם, כי באמת אנשים רגילים שמבקשים מהם כסף, אבל לא כל אחד יכול לתרום כסף. להתנדב כולם יכולים, מי שאין לו רכב יכול לשמח בבתי חולים, ומי שלא יודע לשיר ולרקוד יכול לשוחח בטלפון עם קשישים ומי שלא אוהבת לשוחח בטלפון יכולה לבשל או לאפות למשפחות המתמודדות עם מחלה קשה חלילה, ההתנדבות פתוחה ונגישה ולכולם, והיא עוזרת לארגון לא פחות מתרומות כספיות".

השארת תגובה