הדסה הציגה ל'מזור': רפואה מתקדמת

המרכז הרפואי 'הדסה' מחזק את הקשר עם יועצי הרפואה – יו"ר 'מזור', הרב שמעון רגובי בסיור מיוחד ב'הדסה': "נחשפנו לרפואה המתקדמת ביותר במספר רב של תחומים"

הרב רגובי
הרב רגובי

יו"ר ארגון 'מזור', הרב שמעון רגובי קיים סיור מיוחד ב'מרכז הרפואי הדסה'. אל הרב רגובי התלוו יועצי הרפואה המובילים של הארגון. הסיור התקיים כחלק מהחיבור של המרכז הרפואי 'הדסה' עם יועצי הרפואה בקהילה וכחלק מתפיסת העולם הרואה חשיבות רבה, ביצירת ערוץ קשר מועיל בין המרכז הרפואי לקהילה.

במהלך הביקור נועדו הרב רגובי והיועצים עם בכירי הרופאים במרכז הרפואי 'הדסה'  – ד"ר עמית קורח, מנהל השירות לניתוחי אבי העורקים בחזה; פרופ' משה גת- מנהל מחלקת המטולוגיה; ד"ר גל גולדשטיין מנהל מחלקת המטואונקולוגיה ילדים; ד"ר אדר זינגר מנהלת מרפאת ibd בגסטרו. הרופאים הבכירים הציגו איש איש בתחומו, את החידושים והעדכונים השונים והפיתוחים פורצי הדרך ש'הדסה' מאמצת ועושה בהם שימוש לרווחת מטופליה.

רב המרכז הרפואי הדסה הרב משה קליין: 'יש לנו את הזכות להיות חלק מהקהילה, בשורה ארוכה של פעילויות ובפרט בכל הנוגע לקשר עם יועצי רפואה. קשר זה מאפשר לנו גם לתרום את הידע הרפואי לטובת הקהילה ובמקרים רבים הוא מעניק לצוות הרפואי כלים טובים יותר, על מנת להעניק את הטיפול הרפואי הטוב ביותר'.

מנהלת קשרי קהילה ב'הדסה' הגב' תמר פלאי, שהתלוותה לסיור ולמפגש עם הרופאים הבכירים אמרה בסיום המפגש: 'הדסה' רואה בהשקעה לחיזוק הקשר עם הקהילה ויועצי הרפואה, כלי משמעותי בקידום הרפואה עבור המאושפזים מהמגזר החרדי. הקשרים והחיבורים הללו, מעצמים את היכולת של היועצים לתרום ידע רפואי לקהילה ומעניקים כלים טובים לרופאים, להעניק טיפול רפואי מיטבי'.

יו"ר ארגון 'מזור' הרב שמעון רגובי: "נחשפנו כאן במרכז הרפואי הגדול בעיר לרפואה המתקדמת ביותר, במספר רב של תחומים. יש ב'הדסה' צוות רפואי מצויין ופורץ דרך, המשלב רפואה מקצועית מהמתקדמות בעולם, יחד עם אנושיות והבנה של צרכי הקהילה והחולים". הרב רגובי  ציין את הקשר המיוחד שיש ל'הדסה' עם המגזר החרדי, בזכות פועלו של רב המרכז הרפואי 'הדסה' הרב משה קליין ועבודתה המסורה של מנהלת קשרי קהילה במרכז הרפואי 'הדסה' ,הגב' תמר פלאי. "אנחנו ב'מזור יעוץ והכוונה רפואית' נמצאים בקשר הדוק עם הרב קליין וזוכים לקדם נושאים חשובים בעזרתו. כמו כן יועצי הארגון מסתייעים רבות בגב' פלאי, שנרתמת תמיד לסייע בהכוונה כל פנייה שלהם".

השארת תגובה