חדש בארץ: קלנועית וכיסא גלגלים ממונע עד 15 ק"ג

בשורה למוגבלי הניידות: קלנועית וכיסא גלגלים ממונע – הקלים ביותר בעולם מגיעים לישראל! • רשת 'גוד-לייף' לגיל השלישי, זכתה בזיכיון בלעדי לשיווק מוצרי eFOLDi בישראל

קלנועית מתקפלת קלת משקל- בלעדית ברשת גוד-לייף | צילום: יח"צ חו"ל
קלנועית מתקפלת קלת משקל- בלעדית ברשת גוד-לייף | צילום: יח"צ חו"ל

רשת גוד-לייף היא הראשונה והיחידה בארץ שתציע קלנועית מתקפלת וכיסא גלגלים ממונע מתקפל במשקל פחות מ- 15 קילו, שעד כה נמכרו בבריטניה בלבד. eFOLDi הוקמה ב- 2013 וחוללה שינוי דרמטי בתחום הניידות כשהיא מסוגלת ליצר כסאות וקלנועיות באיכות גבוהה מאוד ובמשקל נמוך מאוד (עד 15 קילו)

על אף שהצורך בכיסאות גלגלים וקלנועיות קלי משקל היה קיים מאז ומתמיד, לא הוצע עד היום פתרון בתחום. כל המוצרים הקיימים היום בשוק עם תקינה אירופאית משקלם 25 קילו ומעלה. מגבלת המשקל מרימה לא מעט קשיים לאנשים מוגבלים בפרט ולמבוגרים מוגבלים בכלל. בדומה לעגלת תינוק קלת משקל, המוצרים של eFoldi מייצרים למשתמש חופש שימוש ללא תלות בעזרה נוספת ואפשרות לניידות מופחתת קשיים ממקום למקום. עד כה בעלי המוגבלויות נאלצו להרים את הקלנועית או כיסא גלגלים הממונע לרכבם כשהם נאלצים להתמודד עם משקל לא סביר, לא לאדם צעיר ובטח ובטח לא לבני גיל הזהב.

eFOLDi הינו מותג בריטי שנוסד בשנת 2013 ומאז הגעתו לשוק זכה בפרסים רבים, ביניהם בתואר היוקרתי כ- "המצאה הבריטית הטובה ביותר לשנת 2016” בנוסף, זכה המותג להכרה רשמית מטעם סר ריצ'ארד ברנסון, שאף השקיע בו בהמשך.

המותג eFOLDi מציע קלנועיות וכסאות גלגלים ממונעים מתקפלים, איכותיים, נוחים, ובטוחים לשימוש. כמצוין רשת גוד-לייף המתמחה בפתרונות לגיל השלישי ואשר פותחת בימים אלה את החנות השנייה שלה ברמת גן, תהיה הנציגה הבלעדית של המותג בישראל (החנות הראשונה פועלת באזור התעשיה בראשון לציון).

לדברי שחר הלל, מומחה בפתרונות ניידות ומנהל פיתוח עסקי ברשת 'גוד-לייף': "בדומה לחיפוש אחר עגלת תינוק קלת משקל, כך גם הציבור המבוגר ואנשים בעלי מוגבלויות מחפשים פתרון ניידות קל משקל ונוח לשימוש. החברות הגדולות עד היום לא הצליחו לעבור את מחסום משקל ה 25 ק"ג, על אף הצורך בכך. eFOLDi מציעה את החידוש הכי חם בתחום- קלנועית מתקפלת וכיסא גלגלים ממונע מתקפל, במשקל נמוך מ- 15 קילו בלבד. בהשוואה משקל זהה לשתי שישיות מים מינרליים."

לדברי טים רוס, מנהל מכירות בינלאומי בחברת eFOLDi אנגליה: "אנחנו נרגשים מאוד להיות שותפים של גוד-לייף, שבתקופה קצרה הפך לשחקן בולט ומרכזי בתחום בו אנו עוסקים.".

מחירים:

  • קלנועית מתקפלת הקלה בעולם תוצרת eFoldi ב: 11,950 ₪
  • כיסא גלגלים ממונע מתקפל קל משקל תוצרת eFoldi ב: 11,950 ₪
  • להשיג בלעדית אצל 'גוד-לייף': רח' נדב בסקינד 11, ראשון לציון 03-6343464 www.goodlife.co.il

 

השארת תגובה