מתאפרים לפורים? זה הג'ל שמנקה הכי טוב את האיפור

לקראת חג הפורים Forever Israel מציגה ג'ל ניקוי לפנים "סוניה" • הדרך היעילה והעדינה ביותר להסיר את האיפור בחג הצבעוני של השנה

פורים, החג הצבעוני ביותר של השנה מציץ מעבר לפינה. כמסורת החג, רבים מאיתנו נוהגים לאפר את הפנים בכבדות, ולצבוע את כל שטח הפנים, כך גם את פני הילדים. כשמדובר באיפור כבד, בעיקר על עור הפנים העדין של ילדים ובני נוער, מומלץ מאד להשתמש במסיר איפור איכותי, שינקה את הפנים ביסודיות ולא יותיר שאריות איפור בנקבוביות העור הזעירות.

Forever מציגה את ג'ל ניקוי הפנים "סוניה", להקלה על מלאכת הסרת האיפור ושמירה על עור הפנים העדין. התכשיר מבוסס על ג'ל האלוורה המיוצב של Forever בנוסף לחומרים מעניקי לחות כגון שמן באובב, המותירים את העור בתחושה מרגיעה ולחה ושומרים על שכבת ההגנה הטבעית שלו.

ג'ל הניקוי המרענן של Forever מתאים גם לעור פנים מעורב בזכות חומצות אמינו מתפוח והידרוקסי-אצטופנון המעשירות את הקצף העדין שלו. בנוסף הוא מכיל גם תמצית מפרי האקציה קונצ'ינה שמקורו בג'ונגלים הטרופיים של אסיה, המשמשת כחומר חיטוי טבעי שמסייע להסיר הצטברות של תאים מתים, לכלוך ואיפור. כל אלה תורמים לחוויית ניקוי יסודית אך רכה. ג'ל ניקוי הפנים "סוניה" מועשר בחומרים המעניקים לחות כמו שמן באובב בכבישה קרה, המוכר בזכות חומצות השומן הבלתי-רווי שבו. הג'ל אינו מכיל חומרי ריח מלאכותיים.

בסדרת טיפוח הפנים "סוניה", הטבע פוגש את המדע עם טכנולוגיה מבוססת ג'ל העוזרת להעביר את יתרונות האלוורה למקומות בהם העור זקוק להם ביותר, במרקם עדין המותיר את הפנים בתחושה רעננה.

  • ניתן להשיג אצל המשווקים המורשים ובאתר האינטרנט הרשמי של Forever Israel
  • מחיר: 128 ₪, מכיל 118 מ"ל
  • *לא נוסה על בע"ח
ג'ל ניקוי פנים מרענן מסדרת סוניה | צילום: יח"צ

אודות Forever

Forever הוקמה באריזונה שבארה"ב בשנת 1978 על-ידי רקס מוהן והיא פועלת ביותר מ-165 מדינות ברחבי העולם. החברה היא היצרנית והמשווקת הגדולה ביותר של אלוורה ומוצרי אלוורה בעולם ומחזיקה במספר פטנטים המגנים על תהליך הייצוב של האלוורה במטרה לייצר מוצרים באיכות הגבוהה. מוצרי Forever מיוצרים בתהליך ייצור בלעדי הנשלט כולו על-ידי החברה עצמה, משתילת הצמח באדמה ועד הפצת המוצר ללקוח. מוצרי החברה זכו בחותם האישור מהמועצה הבין-לאומית למדעי האלוורה – IASC (International Aloe Science Council). מיום הקמתה, Forever Israel פועלת על בסיס מודל עסקי של שיווק רשתי ומייצרת הזדמנות להכנסה נוספת למשווקים הרשמיים של החברה. מוצרי החברה אינם מנוסים על בע"ח והחברה אינה משתפת פעולה עם אף מעבדה המבצעת ניסויים מסוג זה.

השארת תגובה