יאיר בושרי ( בי די פי השקעות נדל"ן) – תביעות משפטיות והונאות נדל"ן הן הפחד הגדול ביותר

יאיר בושרי (בי די פי נדל"ן) - תביעות לא צריכות להיות עם השקעה חכמה | PIXABAY
יאיר בושרי (בי די פי נדל"ן) - תביעות לא צריכות להיות עם השקעה חכמה | PIXABAY

יאיר בושרי הבעלים של חברת בי די פי השקעות נדל"ן שמע מקולגות ומשקיעים רבים על הפחד הגדול שלהם שהוא הונאות נדל"ן, תביעות משפטיות מורכבות והפסדים כספיים. לכן נכתב מאמר זה.

יאיר בושרי (בי די פי השקעות נדל"ן בע"מ) תביעות יכולות להיות באמת מפחידות למשקיע המתחיל אבל החכמה היא בכלל לא להכנס אליהן מלכחתילה.

כמה פעמים שמעתם בעבר את המושג "השקעה בנדל"ן בחוץ לארץ"? כמה פעמים שמעתם על חברים שהשקיעו בנדל"ן במדינות רחוקות והשיגו רווחים ותשואות גבוהות? עם זאת, כמה פעמים צפיתם בחדשות ושמעתם על אנשים שמספרים איך חברות גדולות רימו אותם והונו אותם לאחר שהשקיעו את הכסף שלהם, אותו לעולם הם לא יראו בחזרה? יאיר בושרי (BDP נדל"ן): תביעות רצות מהר כמו שמועות ואתם ממש לא היחידים שמפחדים ואם נזהרים ופועלים נכון לא מגיעים למקומות האלה.

בדיוק מהסיבה הזאת רבים מהישראלים פוחדים להשקיע בנדל"ן ובנכסים בחו"ל ופוחדים למצוא אלטרנטיבות אחרות להשקעה, על אף פוטנציאל הרווח הגדול שיש בעסקאות מסוימות מהסוג הזה.

ללקוחות חברת בי. די. פי השקעות נדל"ן של יאיר בושרי תביעות כאלו או הונאות זה לא יקרה. חברת בי. די. פי (BDP) נדל"ן עוסקת כבר שנים רבות בהשקעות בנדל"ן במקומות שונים בחו"ל כגון גרמניה, ספרד, יוון וארצות הברית ומקפידה על הליכי בדיקת נאותות בצורה הרחבה והיסודית ביותר עם מגוון לקוחות מרוצים שכבר קיבלו את נכסיהם ממזמן ומקבלים תשואה קבועה עד היום

רכישת נכס בחו"ל כמו שכעת משווקת החברה בקפריסין היא תהליך מורכב. חשוב להיות מודעים לסיכונים המשפטיים ולהונאות שיכולות לקרות בתהליך זה שאף עשויות להגיע לסוגים שונים של תביעות.. ותאמינו לנו ממש לא בא לכם תביעה. להלן מספר טיפים כיצד להימנע מנושא תביעות משפטיות בעת רכישת נכס בחו"ל:

– חקרו את השטח ביסודיות לפני שאתם קונים נכס. ודא שיש לך את כל המידע על השכונה, כולל שיעורי פשיעה, בתי ספר, תחבורה וכו'.

– בדקו אם קיימות הגבלות לזרים לקנות נכסים באותה מדינה. לדוגמה, בסין קיים חוק המחייב זרים לרכוש נכסים בתקציב מינימלי של 5 מיליון דולר.

– בררו איזו הגנה משפטית יש לכם כרוכש בינלאומי ודאגו לעשות ביטוח בינלאומי לרכישת הנכס שלכם.

– בדקו האם החברה שאיתה אתם מתמודדים הייתה בעבר בפשיטת רגל

רכישת נכס בחו"ל יכולה להיות חוויה מרגשת ומשתלמת. עם זאת, זה יכול להיות גם מסוכן. אם לא תיזהר, אתה עלול להיגמר בסוג של תביעה משפטית ובהפסד כספי. להלן מספר טיפים נוספים להימנעות מנושא תביעות משפטיות בעת רכישת נכס בחו"ל:

– ערכו תמיד מחקרים: לפני רכישת נכס כלשהו בחו"ל, ערכו מחקר יסודי על מנת לברר האם הנכס במצב תקין והקרקע נקייה מכל שעבוד.

– קרא את האותיות הקטנות: לפני חתימה על הסכם רכישת הנכס, קרא את כל האותיות הקטנות כדי למנוע בעיות משפטיות בלתי צפויות.

– קבל עזרה מקצועית: אם אתה לא בטוח במה שאתה עושה או אם יש משהו שנראה לך לא מתאים, קבל ייעוץ מקצועי מעורך דין שמתמחה בתחום האמיתי

רכישת נכס בחו"ל יכולה להיות עסק מסוכן. עם היעדר תקנות, קל ליזמים חכמים לעשות הונאות נדל"ן. הונאות אלו יכולות לנוע בין רישומים מזויפים לסוכנים מזויפים ואפילו משכנתאות מזויפות. אבל עם הידע הנכון, אתה יכול להימנע מהונאות אלו ולוודא שהנכס שלך בחו"ל בטוח כהשקעה.

אצל יאיר בושרי הבעלים של חברת בי די פי השקעות נדל"ן תביעות או הונאות רחוקות שנות אור מהמשקיעים בגלל הבדיקה המקיפה שהצוות מבצע לפני בכלל שמוציאים את הפרויקט לשיווק. בשלב הראשון אנו מבצעים בדיקת נאותות פיננסית, בה אנו בודקים את כל הניירת שנוגעת לפרויקט. לאחר שאנו בודקים את כל המסמכים שנוגעים לכל פרויקט שמגיע אלינו, ולאחר שאנו רואים כי המסמכים אמינים וכי לפרויקט יש פוטנציאל, אנו עוברים לשלב הבדיקה הפיזית, בה הנציגים המיומנים והמנוסים שלנו נוסעים באופן פיזי לבקר בנכס, לא משנה היכן הוא נמצא.

בשלב הזה אנו נפגשים עם כל מי שידו נוגעת בדבר – אדריכלים, קבלנים, נציגי מדינה ועוד, כדי לוודא שאכן מדובר באנשי מקצוע אמינים שניתן לסמוך עליהם ובמטרה לוודא שהפרויקט אכן יתקיים ולא יתעוררו בעיות נוספות בדרך. אנו מוודאים כי לפרויקט אכן יש פוטנציאל כפי שמתואר במסמכים ולא מוותרים על אף שלב בתהליך, למען הלקוחות שלנו.

בדיקת נאותות בחברת בי. די. פי נדל"ן בניהולו של יאיר בושרי לכל פרויקט השקעה בחו"ל – הדרך הטובה והבטוחה ביותר להימנע מעשרות תביעות משפטיות ומהונאות נדל"ן.

רוצים לשמוע עוד? מתעניינים לגבי פרויקט שאנו מובילים לדוגמא בקפריסין? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם!

השארת תגובה