ששש… כאן לומדים תורה

דלתות חמדיה משיקה דלתות פנים לבידוד רעשים – למגזר הדתי/ חרדי

דלתות חמדיה - עיצוב: אורלי גולדברג | צילום: רונית אפרת
דלתות חמדיה - עיצוב: אורלי גולדברג | צילום: רונית אפרת

המותג דלתות חמדיה, מבית "חמדיה גרופ" משיק למגזר הדתי/חרדי דלתות פנים לבית בטכנולוגיה חדשנית – ULTRA QUITE אולטרה קוויט, הפטנט הבלעדי לדלתות מבודדות רעשים.

דלתות חדרי הבית, הם כבר מזמן לא רק גוש עץ, שנועד להפריד את החדר משאר חלקי הבית. כיום, הן מספקות מענה פונקציונלי ואסתטי כאחד, למאפיינים ייחודיים הנובעים מאופי המשפחה הדתית ומותאמות לצרכים הנדרשים בחללי הבית תוך דגש על אורח החיים הדתי.

עיצוב חלל מגורים עבור משפחה דתית חרדית שונה מאוד מזה של החילוני, ומשפיעה באופן מיוחד על עיצוב הבית. עיצוב הבית הדתי הוא בעל אופי וצרכים ייחודים כגון: ארון מרכזי מיוחד לספרי קודש ותשמישי קדושה, חדר שקט ללימוד תורה וכו'. ולכן, ישנה חשיבות גדולה לסביבה שקטה, שתאפשר למידה וקריאה בריכוז רב דוגמאת דלתות פנים היוצרות הפרדה מוחלטת ושקטה בין חדרי הבית.

מדובר, בדלתות המשלבות טכנולוגיה חדשנית אולטרה קוויט המבודדות רעשים על בסיס טכנולוגיה פורצת דרך להפחתת רעשים. היוצרת, הפרדה מושלמת בין חללי הבית, לאיטום רעשים המתרחשים בחדר ומחוצה לו ומשפרת משמעותית את איכות החיים בבית וזאת באמצעות בידוד אקוסטי דו כיווני, מילוי אקוסטי תלת שכבתי מיוחד, סף אקוסטי מתכוונן, היורד ואוטם את המרווח בעת סגירת הדלת, ואטמי גומי כפולים. התוצאה היא דלתות פנים מעוצבות עם בידוד אקוסטי גבוה.

  • המחיר: החל מ- 2,200 ₪ – 5000 ₪. כולל מדידה והתקנה.
  • ניתן להשיג באולמות התצוגה של דלתות חמדיה ברחבי הארץ
השארת תגובה