תבחרו לכם תכשיט לחדר הרחצה

חברת מדגל השיקה את "שוהם" – קולקציית ברזים לחדר הרחצה בעיצוב יפהפה ומיוחד, בצבעי גולד-רוז, שחור מט וכרום

מדגל - סדרת ברזי שוהם לחדר הרחצה | צילום: מדגל
מדגל - סדרת ברזי שוהם לחדר הרחצה | צילום: מדגל

הברז הוא לא רק כלי פונקציונאלי להזרמת מים, הוא גם יכול להיות אביזר מקסים שיקשט את חדר הרחצה שלכם. חברת מדגל מבית פלסאון ישראל, מהמובילות בארץ בתחום הברזים (משנת 1973), מציגה את קולקציית הברזים האלגנטית "שוהם", שהופכת את חדר הרחצה ללא פחות מ- wow. הקולקציה כוללת ברזים בצבעי גולד רוז**, שחור מט וכרום. ידית הברזים מעוצבת כטבעת אליפטית והיא ממוקמת מעל פייה מעוצבת וישרה – שהמים זורמים ממנה כמפל רחב. כל שנותר כעת הוא לבחור את התכשיט שתאהבו לראות בכל יום בחדר הרחצה שלכם.

בקולקצייה מבחר ברזים ואביזרים במגוון עיצובים: שני דגמים של ברזים לכיור הרחצה – עם פייה קצרה או ארוכה; שני דגמים של מערכות אינטרפוץ (גוף פנימי וערכת השלמה); סוללת אמבטיה עם צינור ומזלף תואם בשני דגמים – עגול ומלבני; ראש מקלחת בעיצוב עגול או מרובע; זרוע לראש מקלחת; מזלף עם שלושה מצבים; מערכת תלייה ועוד.

** גולד רוז הוא אחד הגוונים הנוצרים מסגסוגת של זהב ונחושת, גוון המצוי בשימוש רב בעולם עיצוב התכשיטים. הצבע היה כה פופולארי ברוסיה בראשית המאה ה-19, עד שכונה "זהב רוסי". בשנים האחרונות הצבע הגיע גם לעולמות עיצוב הבית והמוצר.

מהחברה נמסר שהיא מקדישה תשומת לב רבה הן לאיכות ולשימושיות והן לעיצוב הברז – בחדר הרחצה ובכלל – שכן מדובר באביזר פרקטי שנמצא בשימוש יום יומי ועם זאת, הוא מטביע חותם ומשפיע על נראות החלל כולו.

  • מוצרי מדגל מאושרים על ידי מכון התקנים ועומדים בדרישות תקן 9001 ISO ותקנים בינלאומיים מחמירים.
  • אחריות:7 שנים. להשיג בחנויות קרמיקה ברחבי הארץ.
  • לפרטים ולצפייה בקטלוג: www.madgal.co.il
***
חברת מדגל מבית פלסאון ישראל, מהמובילות בתחום הברזים, ארונות האמבט וכיורי הפרימיום בישראל. שמה של מדגל הולך לפניה בזכות מוצריה והשירות המעולה שהיא מעניקה ללקוחותיה לאורך השנים, תוך הקפדה על אספקת מוצרים איכותיים, פרקטיים, מעוצבים ובמחירים הוגנים. מוצרי מדגל מאושרים על ידי מכון התקנים ועומדים בדרישות תקן ISO 9001 ותקנים בינלאומיים מחמירים.

השארת תגובה