משחקי אור: דלתות כניסה יוקרתיות לבית

דלתות רשפים מקדמת אומנות בדלתות "קו האפס" ומציעה קולקציית דלתות כניסה בהשראת ה- "ארט נובו"

דלתות רשפים דגם ארט נובו | צילום: יח"צ
דלתות רשפים דגם ארט נובו | צילום: יח"צ

המותג דלתות רשפים, מבית "חמדיה גרופ" המתמחה בעיצוב וייצור דלתות כניסה יוקרתיות לבית, מקדמת אומנות בדלתות קו האפס ומציעה בימים אלה את קולקציית הדלתות "ארט נובו".

דלתות כניסה ארט נובו מותאמות לכל בית החל מבתים פרטיים ודירות. הדלתות עוצבו בהשראת סגנון ארט נובו שנולד באירופה וסחף במהרה אחריו מעצבים ואדריכלים בכל העולם. דלת הכניסה מעוצבת עם דקורציית אלומיניום בקווים חופשיים ובזרימה טבעית (שנעשתה בחיתוך בלייזר). צוהר הזכוכית הינו דו-כיווני כאשר הדוגמה המעוטרת משתקפת אל פנים הבית. דלת ארט נובו הינה חלק ממגמת של דלתות הכניסה ומעוצבות ברוח זרמים אמנותיים בולטים.

הדלת מתאימה לסגנון אדריכלי חופשי ואמנותי, בעלת קווים זורמים השואבים את מקור ההשראה מהטבע. מתאים לבית המכיל צבעוניות רכה והרמונית, לצד חומרים תעשייתיים קשים. שילוב של חומר תעשייתי עם הזרימה שבטבע. ייחודה של הדלת הוא אורנמנט בסגנון הארט-נובו המאפשר משחקי אור בחלל הפנימי של הבית.

הדלתות "בקו אפס" מותקנות במישור אחד עם הקיר (חיצוני או פנימי), ללא משקוף או צירים הגלויים לעין, כ"דלתות נסתרות", היוצרות אשלייה של מפתח כניסה גדול במיוחד ומראה מנימליסטי, נקי, אלגנטי ויוקרתי. הינן בטיחותיוית, ומגיעות במגוון רחב של גוונים. הדלתות מיוצרות בהתאמה אישית, בהתאם לגודל פתח כניסה וניתן לקבל אותן בכנף אחת, כנף וחצי או כנף כפולה.

  • מחיר לצרכן החל מ- 13,499 ₪ כולל הובלה והתקנה.
  • ניתן להשיג באולמות התצוגה של דלתות רשפים ודלתות חמדיה ברחבי הארץ
השארת תגובה