ירושלים: מתחם היבדק וסע נוסף בצפון העיר

על רקע העומסים במתחמי הבדיקות ובמטרה לצמצם את זמן ההמתנה לציבור: מגן דוד אדום ועיריית ירושלים הקימו מתחם היבדק וסע נוסף בצפון העיר

ניידת חיסונים בקניון הדר צילום יחצ
ניידת חיסונים בקניון הדר צילום יחצ

נוכח גל התחלואה הנוכחי והעומסים הנלווים אל מתחמי הבדיקות, הקימו במגן דוד אדום בשיתוף עיריית ירושלים מתחם 'היבדק וסע' חדש בפארק מורנו בשכונת פסגת זאב בירושלים.

המתחם יפעל בימים א' עד ה' בין השעות 08:00 עד 20:00, ביום שישי בין השעות 08:00 עד 14:00 ומוצאי בשבת מהשעה 19:00 עד 22:00, תוך מטרה להפחית את זמני ההמתנה לבדיקות. במתחם יבוצעו בדיקות אנטיגן לחברי כל קופות החולים עפ"י הנחיות משרד הבריאות.

במגן דוד אדום כאמור מודעים לעומסים ופועלים מסביב לשעון על מנת להפחית את זמן ההמתנה במתחמים נוספים. מידע על שעות הפעילות של מאות נקודות הבדיקה המהירה (אנטיגן) של מד"א ברחבי הארץ ניתן לקבל באתר מד"א בכתובת https://www.mdais.org/101/Location-speed-tests

אלי בין, מנכ"ל מד"א: "אנו מודים לשותפינו לדרך, עיריית ירושלים וראש העיר, משה ליאון, אשר נענו לבקשתנו ופעלו במהירות על מנת להפחית את זמני ההמתנה של התושבים והאזרחים הרבים שמגיעים למתחמי הבדיקות של מד"א בעיר. בשיתוף העירייה פתחנו מתחם חדש, במטרה להוריד את העומסים מהמתחמים הקיימים באזור. אנו קוראים לתושבי הסביבה שזקוקים לבדיקת אנטיגן מהירה להגיע ולהיבדק כדי לשמור על בריאותם ולסייע להיאבק בנגיף הקורונה".

השארת תגובה