רוצים לדעת מתי הכביסה תהיה יבשה?

Beko מציג מייבש כביסה בטכנולוגיית Optisense בעל חיישני לחות וטמפרטורה מתקדמים

צילום:  Freepik
צילום: Freepik

בשלב הזה של השנה, כאשר החורף כבר כאן באופן רשמי ומדי כמה ימים אנו זוכים למנה מכובדת של גשמים, משקי בית רבים בישראל מחליטים להצטייד במייבש כביסה המסייע להתמודד עם אתגר הכביסה בעונה הקרה.

בתזמון מדויק זה, מציג בישראל Beko, המותג הבינלאומי המתמחה במכשירי חשמל ביתיים, מייבש כביסה בטכנולוגיית Optisense הוא בעל חיישני טמפרטורה ולחות מתקדמים מדגם DU9149SX0W. מייבש הכביסה מדגם זה הוא בעל קיבולת של 9 ק"ג וקונדנסור (מעבה).

טכנולוגיית Optisense מייעלת את מחזור הייבוש הודות לחיישני לחות וטמפרטורה חכמים ומונעת את הצורך לנחש כמה זמן ייקח לייבוש הבגדים. בכך, הטכנולוגיה מסייעת בתכנון לוחות הזמנים, מאפשרת לבחור את רמת הייבוש של הבגדים, מייעלת את ניהול משק הבית שלכם ועוזרת לחסוך בצריכת אנרגיה. בנוסף, הטכנולוגיה כוללת חיישן אקסטרה חכם המזהה את עליות המתח ובכך מגן על חיי המייבש לאורך זמן על ידי ניתוקו מהחשמל בעת הצורך.

תוף הנירוסטה של מייבש הכביסה נקרא AquaWave, וזאת עקב צורת הגלים שלו המסייעת בייבוש עדין של הבגדים ושמירה על צורתם לאורך זמן וכביסות רבות. התוף מאפשר לבגדים לנוע בצורה חלקה ובקלות רבה ותורם לאפקט ערבוב טוב יותר, כך שמייבש כביסה זה מאפשר שמירה על הבגדים לאורך זמן. ההגנה על הבגדים מתאפשרת הודות לדפנות המייבש המיוצרות בצורת "S", המפחיתות את רטט המכונה במהלך העבודה ומאפשרות גם פעולה שקטה.

המייבש מאובזר בצג תצוגה דיגיטלי בעל 15 תוכניות לסוגי בד שונים, לרבות תוכנית Anti Creasing למניעת קמטים, תוכנית Gentle Care לשמירה על הטקסטורה והצבעים של הבדים, תוכנית אקספרס לייבוש מהירה לצד אפשרות נעילה בפני ילדים, טיימר השהייה של עד 24 שעות ונורית חיווי לניקוי המסנן.

  • את מגוון מייבשי הכביסה של Beko ניתן להשיג אצל המשווקות ואתרי הסחר המורשים.
Beko | צילום: יח"צ

אודות Beko

Beko הוא אחד המותגים המובילים בעולם והצומח ביותר באירופה בשוק מוצרי החשמל הלבנים לבית. ל-Beko פעילות בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם, בהן ישראל, באמצעות דיגיטל אייג' שמפיצה את מוצרי Beko לצרכנים הישראלים כבר 20 שנה. Beko מתמחה בייצור מוצרי חשמל ביתיים בטכנולוגיה מתקדמת ומחירים תחרותיים תוך שאיפה לשמירה מרבית על איכות הסביבה ומוצריו משמשים למעלה מ-400 מיליון צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2017 Beko זכתה בפרס "שותף השנה" של ENERGY STAR מטעם ארגוני איכות סביבה, על תרומתה יוצאת הדופן לשמירה על הסביבה באמצעות יעילות אנרגטית. באותה שנה, החברה גם זכתה בפרס TWICE VIP בקטגוריית יעילות של מדיחי כלים.

השארת תגובה