הושק הקו החרדי לסיוע כלכלי

בנצי שוורץ, מנהל תחום חרדים בארגון בעצמי: מדובר ביוזמה חיונית שתסייע לאלפי משפחות חרדיות הזקוקות לליווי מקצועי

בנצי שוורץ מנהל תחום חרדים ארגון בעצמי
בנצי שוורץ מנהל תחום חרדים ארגון בעצמי

גל התייקרויות במשק, גל האומיקרון הגיע לישראל, רבבות ישראלים שוהים בבידוד. כולנו מתעדכנים בחדשות התכופות, אבל עבור רבבות משפחות לא מדובר בכותרת אלא במציאות בלתי אפשרית מבחינה כלכלית. הנתונים שהצטברו בתקופה האחרונה הביאו את ארגון בעצמי, הפועל לצמצום הפערים החברתיים בישראל, להשיק את הקו החרדי לסיוע כלכלי, יוזמה ייחודית שנועדה לספק מענה מקצועי מקיף בכלכלת המשפחה בהתאמה מלאה לאורח החיים החרדי, ללא כל עלות או התחייבות.

הקו החרדי לסיוע כלכלי מעניק לפונים אליו מגוון רחב של שירותים וכלים פרקטיים לאיזון כלכלי לצד מידע והכוונה מקצועית בנוגע למיצוי זכויות לציבור החרדי. בקו ניתן לקבל הכוונה וליווי מקצועי למשפחה במיצוי זכויות, להירשם לקורסים ותוכנית ליווי אישי בניהול כלכלת בית מאוזנת ועוד. השירות בקו ניתן בעברית ובאידיש לפי בחירת הפונה, כאשר בהמשך תהיה גם אפשרות לקבלת מידע ושירות באנגלית.

בנצי שוורץ, מנהל תחום חרדים בארגון בעצמי מספר על המיזם הייחודי: משפחות רבות בציבור שלנו מתמודדות עם מצב כלכלי מאתגר, כאשר הפער בין ההוצאות להכנסות הולך ומתרחב בהתמדה, ומכאן הדרך לצבירת חובות והסתבכות כלכלית עלולה קצרה ומסוכנת. מניתוח מעמיק שערכנו עלה צורך במערכת מקצועית ומותאמת שתתן מענה מקיף למשפחה החרדית, עם מגוון כלים ישימים והכוונה מתאימה בנוגע להתנהלות כלכלית ומיצוי זכויות משפחתיות, והכול בערוץ טלפוני הנגיש לכולם. השקת הקו החרדי לסיוע כלכלי, דווקא בימים אלו, היא בשורה טובה וחיונית עבור משפחות רבות שיעלו בס"ד על דרך המלך, בסיוע הצוות המקצועי והמסור של ארגון בעצמי", דברי בנצי שוורץ.

הקו החרדי לסיוע כלכלי: 8169*

השארת תגובה