כך עבר ט"ו בשבט של שמיטה

תוך הקפדה על "שמיטה לחומרא" והידור הכשרות: ברשת "שוק מהדרין" נערכו לקראת שוק ט"ו בשבט בכל סניפי הרשת

שוק מהדרין
שוק מהדרין

מתחילת שנת השמיטה מחלקות הפירות והירקות בכלל סניפי רשת "שוק מהדרין" בריכוזים החרדיים ברחבי הארץ עומדים תחת ההשגחה המהודרת של בד"צ העדה החרדית

30 יום קודם החג: על רקע שנת השמיטה וההיערכות המיוחדת הנדרשת, ברשת "שוק מהדרין" נערכו בשיתוף עם בד"צ העדה החרדית לקראת שוק הפירות המגוון לכבוד ראש השנה לאילנות בט"ו בשבט תוך הקפדה על הידור הכשרות "שמיטא לחומרא" בהשגחת בד"צ העדה החרדית.

מיד עם תחילת שנת השמיטה, עברו מחלקות הפירות והירקות בסניפי "שוק מהדרין" מקבוצת "יינות ביתן" להשגחת בד"צ ה'עדה החרדית' בדגש על כל נושא השמיטה. נכון להיום, כלל מחלקות הירקות הם תחת השגחת הבד"צ "שמיטא לחומרא" הנחשבת לכשרות המהודרת ביותר בקרב המגזר החרדי. מוצרי הפירות והירקות משתנים על פי החלטת הבד"צ, חלקם מיבול נכרי וחלקם יבול חו"ל.

אושר מגירא, מנהל רשת "שוק מהדרין", מספר כי מידי שנה כלל הפירות והירקות הם תוצרת הארץ אך השנה הם מגיעים מעבר לים. ברשימת המדינות משם מגיעים הפירות והירקות ניתן למנות את טורקיה, הולנד, ספרד, ירדן ועוד.

למרות העלויות הגבוהות והמחירים שמשתנים בכלל רשתות השיווק בעקבות שנת השמיטה, ב"שוק מהדרין" החליטו להותיר את המחירים על כנם לטובת ולרווחת הצרכנים הרבים.

יצוין כי בחודשים שקדמו לשנת השמיטה נדרשה עבודה מאומצת ביותר ברשת "שוק מהדרין" בכדי להחליף את ספקי הפירות והירקות השונים כפי ההנחיות המחמירות של כשרות בד"צ ה'עדה החרדית'. בהנהלה אומרים כי "אנו עושים את המירב בכדי לשרת את קהל לקוחותינו על פי הכשרות המחמירה ביותר שהתקבלה בקרב המגזר החרדי כולו".

השארת תגובה