יריד התעסוקה באלעד

שירות התעסוקה, מרכז מפתח ועיריית אלעד: בואו ליריד התעסוקה הגדול שיתקיים בשלישי הקרוב ובו ייחשפו דורשי העבודה והיזמים בעיר למגוון משרות, סדנאות, קורסים וכלים מקצועיים

יריד התעסוקה
יריד התעסוקה

במטרה לסייע לדורשי העבודה בעיר לשוב למעגל העבודה ובאופן האפקטיבי והמהיר ביותר, יזמו שירות התעסוקה, מרכז מפתח ועיריית אלעד את יריד התעסוקה הגדול. ביריד, שיתקיים הימום החל מהשעה 12:00 באולם הספורט העירוני (רח' אבטליון 3, אלעד), ייחשפו דורשי העבודה והיזמים המתחילים למגוון רחב של הזדמנויות קריירה – משרות, קורסים, הכשרות, הדרכות, ייעוץ קריירה, ייעוץ עסקי ועוד. כמובן, שכמיטב המסורת ההלכתית היריד יקיים מועדי הגעה נפרדים לנשים ולגברים, כאשר נשים מוזמנות בין השעות 12:00-14:00 ואילו גברים בין השעות 15:00-17:00.

ביריד, צפויים להשתתף עשרות רבות של מעסיקים ממגוון רחב של ענפי תעסוקה, ויציעו לדורשות ולדורשי העבודה שיגיעו ליריד שורה ארוכה ומגוונת של הצעות עבודה, כאשר חלקם אף יקיימו ראיונות עבודה במקום. לצד המעסיקים, ייקחו חלק גם מוסדות לימוד והכשרה שיציעו לדורשות ולדורשי העבודה מגוון אפשרויות הכשרה, בהם גם לא מעט קורסים חינמיים, ובנוסף יוצעו גם מגוון כלי הדרכה ליזמים מתחילים ולבעלי עסקים בעיר בשיתוף מעו"ף.

שחר וג'ימה, מנהל מחוז דן בשירות התעסוקה: "אני מודה לעיריית אלעד למיזם "למעשה" של מפתח על השותפות והמנהיגות בייזום והובלת יריד התעסוקה הגדול. מאז פרוץ הקורונה, נכנסה כלכלת ישראל למשבר הגדול בתולדותיה ורק בכוחות משותפים של השלטון המרכזי, השלטון המקומי, המגזר העסקי והחברה האזרחית נוכל לצאת ממנו, וזו מטרת היריד – לבטא את השותפות הזו בהנגשת האפשרויות התעסוקתיות לתושבי אלעד. אני קורא לכל דורשי העבודה בעיר וכמו גם ליזמים ויזמיות ולכל מי שחושב על שינוי קריירה להגיע ליריד. יחכו לכם שם עשרות מעסיקים ומוסדות לימוד שיידעו וישמחו להציע לכם את ההזדמנות הבאה שתזניק את הקריירה שלכם, ותעשה זאת באופן האפקטיבי, המדויק והמהיר ביותר".

ראש עיריית אלעד, ר' ישראל פרוש: "בשנים האחרונות אנחנו פועלים רבות, בהרבה מישורים, כדי לסייע לקידום התעסוקה בעיר לגברים ונשים בעלי משפחות. אנחנו שמחים לארח את יריד התעסוקה החשוב שיכול לסייע רבות במציאת עבודה, בהתאמת מקצוע וייעוץ פרטני ומעשי"

מנהלת מפת"ח מרחב אלעד מלי הופמן: "אני מודה לשירות התעסוקה על השותפות האמיצה ועל החיבור לטווח ארוך בפיתוח תשתיות תעסוקה איכותית לתושבי העיר, כמו גם לעיריית אלעד על הנכונות, והפעילות המשותפת למען תושבי העיר, במהלך כל השנה. תודה מיוחדת למנכ"ל מיזם למעשה, שלום בוקובזה על הגיבוי, העידוד, והדחיפה לקיום פעילויות בכל הקשור לתעסוקה והכשרות, כולל בימים לא פשוטים אלו. בזמן שפעילויות ציבוריות אחרות מושהות תוך המתנה לזמנים רגועים יותר, ב'מיזם למעשה' מקדמים פעילויות מגוונות מותאמות לצד המצב הבריאותי, תוך הקפדה על שמירת ההנחיות של משרד הבריאות, אנו שמחים וגאים לעמוד בראש החוד של הפעילות בתחום"

השארת תגובה