השוטרים שהיכו את מזרחי נחקרו במח”ש

קצין ושני בלשים ממחוז ירושלים שהיו מעורבים במעצרו האלים של חיים מזרחי בשכונת גאולה, נחקרו במחלקה לחקירות שוטרים בחשד לתקיפתו. הם חשודים גם בשיבוש מהלכי משפט

מעצר המיסיונר
מעצר המיסיונר

קצין ושני בלשי משטרה ממחוז ירושלים שהיו מעורבים במעצרו האלים של חיים מזרחי בשכונת גאולה ביום רביעי האחרון, נחקרו מאז שעות הצהריים (ראשון) במחלקה לחקירות שוטרים בחשד לתקיפתו של הצעיר החרדי.

בהודעה מטעם המחלקה לחקירות שוטרים – נאמר: “הרינו לעדכן כי המחלקה לחקירות שוטרים חקרה היום באזהרה שלושה שוטרים, ביניהם קצין, בחשד לתקיפה של אזרח בעת מעצרו בשכונת גאולה בירושלים בשבוע שעבר. השוטרים נחקרו גם בחשד לשיבוש מהלכי משפט. בסיום החקירה הורחקו השלושה לארבעה ימים מתחנות המשטרה ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בנוגע לחקירה. החקירה עודנה נמשכת”.

הבלשים מכחישים את הטענות נגדם וטוענים כי נאלצו להפעיל כח נגד מזרחי, לאחר שתקף אותם. לרוע מזלם ישנו תיעוד רב מהזירה.

מזרחי הוכה באכזריות בידי שוטרים סמויים ונעצר לחקירה, אחרי שהעיר להם כי פגעו ברכב חונה בשכונת גאולה. שופטת בית המשפט השלום מתחה ביקורת קשה על המשטרה ושחררה את מזרחי ממעצרו ללא כל תנאים. המשטרה הגישה ערר למחוזי נגד השחרור, אולם היום בצהרים משכה את הבקשה.

מזרחי נעצר ביום רביעי האחרון באלימות מזעזעת וחסרת כל פרופורציה לאחר שהעיר לבלש סמוי שנסע בניידת כי הוא פגע ברכב אחר. האירוע תועד כולו במצלמות האבטחה. היום, שלושת השוטרים, ביניהם קצין במחלקה לחקירות שוטרים נחקרו באזהרה, בחשד לתקיפה של מזרחי. השוטרים נחקרו גם בחשד לשיבוש מהלכי משפט.

תגובה אחת
  1. השוטרים הללו מקומם בכלא כמו כל אזרח אלים, כמובן שאין מקומם במשטרה ומעלו בתפקידם. ועל פשיעה כזו גם אין פיצויים. לא ייתכן ששוטרים אלימים ימשיכו להיות פורעי חוק בארגון שאמור לשמור על החוק

השארת תגובה