"הרופא המסור של המדינה"

במסגרת התחרות "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה ע"י 'קרן דניאלי' זכה רופא של לאומית שירותי בריאות במכתב מרגש במיוחד

WhatsApp Image 2022-01-05 at 09.20.10
WhatsApp Image 2022-01-05 at 09.20.10

התרגשות של ממש נרשמה במהלך השבוע האחרון בהנהלת לאומית שירותי בריאות כאשר אחד מטובי הרופאים המעניק שירותי רפואה במרכז הרפואי של לאומית באשדוד זכה במכתב הוקרה במסגרת תחרות "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה ב"קרן דניאלי".

מדובר בד"ר יעקב קזזצקר המשמש כרופא מומחה לרפואת ילדים במרכז הרפואי של לאומית שירותי בריאות בעיר אשדוד, הרופא אשר נחשב למומחה בתחומו זכה להמלצות רבות מקרב המוני לקוחות לאומית שירותי בריאות והוא כאמור נבחר להיות הרופא המסור של המדינה במסגרת פרס הביניים כאשר לצורך כך הוא קיבל מכתב הוקרה מיוחד מלקוח תושב יבנה אשר שיבח את מקצועיותו.

במכתב המרגש נכתב: ״הרופא הוא רופא שממחיש את האימרה: כאשר אנושיות פוגשת מקצועיות. עם המון חן, סובלנות, ידע ושקט נפשי הוא מטפל בילדים. מעניק חיוך לילד ושקט נפשי להורה״.

הלקוח תושב יבנה העונה לשם יצחק אליאסי שיבח את הרופא במכתבו המרגש והוסיף כי ״בכל פעם שהגעתי עם אחד הילדים ידע לאבחן בצורה מדוייקת ולהעניק טיפול ראוי. אם יש מגיע – זה לו! אם יש צדק – הוא יזכה! אם יש הגדרה שמתאימה ליעקב – הוא הרופא של המדינה. בהצלחה ליעקב, בהצלחה לכולנו, רק בריאות״.

המכתב שהגיע לידיו של הד"ר גרמו לו להתרגשות עצומה שכן מדובר במכתב הוקרה ייחודי המוענק במסגרת מבצע "הרופא המסור של המדינה" שנערך מידי שנה על ידי "קרן דניאלי".

יצוין כי כמו בכל שנה, גם השנה מקיימת 'קרן דניאלי' את תחרות 'הרופא המסור של המדינה' בו זוכים רופאים שונים בפרס מיוחד על אדיבות ורגישות ראויות לציון במהלך האינטראקציה שלהם עם המטופלים. הקרן, שהוקמה לזכרה של דניאלי זוננפלד ז"ל שנהרגה בתאונת דרכים כשחזרה מהתנדבות בבית החולים שניידר, מקיימת את התחרות השנתית במטרה לטפח ולעודד רפואה עם אמפתיה והקשבה.

התחרות מתבססת על חוות דעת של לקוחות הקופה, והיא נערכת תוך שיתוף פעולה של כלל קופות החולים, כאשר לקוחות 'לאומית' יכלו גם להשתתף בה באמצעות הצבעה פיזית בקופת החולים, או בקו הטל-מסר ללא צורך בטכנולוגיות אחרות.

ב'לאומית' רואים ענין חשוב בהשתתפות בתחרות ובמעורבות של הציבור בבחירת הרופאים, זאת מאחר ש"הדבר מהווה אינדיקציה אמינה לטיב השירות, וגם פידבק ראוי לרופאים על מסירותם ומקצועיותם".

יצוין כי זו השנה השישית של התחרות, כאשר בשנה שעברה עשרות אלפי לקוחות הקופה השתתפו במיזם המיוחד מאוד, דבר שמעיד על שביעות רצון גבוהה במיוחד של לקוחות לאומית מהצוות. בלאומית מברכים על הזכייה ואומרים כי "אנו שמחים מאוד לקבל את המוני ההמלצות על הצוות הרפואי שלנו. כמו תמיד אנו מוכיחים שוב ושוב כי הצוות שלנו הוא צוות מקצועי ומיוחד, כזה שלא ניתן למצוא באף מקום אחר".

יצוין כי הנהלת הקרן הודיעה השבוע על הארכת מועד משלוח ההמלצות לתחרות השנתית ויהיה ניתן לשלוח המלצות על הרופאים המצויינים שלכם עד לתאריך ח׳ בשבט. אז אם יש לכם המלצה כלשהי אתם מזומנים לפנות באמצעות קו הטלמסר שמספרו: 03-306-5555.

השארת תגובה