חדש: ניחוחות אוריינטליים ואלגנטיות אירופאית

שלושה בשמים שנרקחו מחדש לפי מתכונים עתיקים בבקבוקי זכוכית מורנו משולבים זהב: שלושה בשמים חדשים למותג בשמי הנישה The merchant of Venice (הסוחר מוונציה) נוחתים בישראל ומציגים את הדור הבא של הבישום

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

בשמים המשלבים כמה מחומרי הגלם היקרים בעולם, בהשראת אבן הפנינה, ובבקבוקים עשויים זכוכית מוראנו משולבת אמייל, מדמה אבני חן ומשולבת בחוטי זהב. שלושה בשמים חדשים של מותג בשמי הנישה האיטלקי The merchant of Venice מביאים לאף הישראלי מסורות עתיקות לצד יוקרה עכשווית.

המותג – The merchant of Venice מוכר כנראה רק למביני דבר בתחום הבישום, וממש לא נמכר בכל חנות כולבו. המותג אשר  נוסד בשנת 2013 על ידי משפחת וידל שעוסקת באומנויות הבישום כבר למעלה מ- 100 שנה, כאשר השנה בה החלו הוונציאנים לייבא תבלינים ושמנים ייחודיים מהמזרח הרחוק הייתה גם השנה שבה החל ה"מסע" של משפחת וידל בעולם הבישום.

לבשמי The merchant of venice אופי היסטורי, הם נרקחו מחדש לפי מתכונים עתיקים תוך אדפטציה עדכנית המציגה יוקרה, מסורת וחדשנות גם יחד. שלושת הבשמים החדשים שמגיעים כעת לישראל מביאים את הקו המאפיין של בשמי המותג המשלב בין ניחוחות אוריינטליים ואלגנטיות אירופאית.

אופי פרחוני עם נגיעה פירותית

הניחוח האחרון שהשיק המותג וזמין כעת גם לקהל הישראלי Flamant Rose שואב השראה מאחד היצורים האלגנטיים והייחודיים ביותר בממלכת החיות: הפלמינגו הוורוד. ניחוח ה- Eau de Parfum הייחודי משלב אופי פרחוני חזק עם נגיעה פירותית קלה וניצוץ עדין ומרענן של מנדרינה וורבנה אשר מתפתח עד מהרה לחום עוטף ובו פרחי התפוז משתלבים עם ניחוח משמש חלבי. הניחוח משלב בסיס מזרחי רך עם תווים עציים של פצ'ולי, פולי טונקה ומושק ומעורר חמימות על העור. הבושם מגיע בבקבוק זכוכית מוראנו בצבעי אלמוג וקורל, בכובע הזהב המשמש את הניחוחות הבלעדיים ביותר של המותג, עם נוצת פלמינגו מופיעה בצד ומזכירה את מקור ההשראה לניחוח.

קינמון, זעפרן ופרלין, וניל, פצ'ולי ואלגום

הבושם Vinegia 21 משתייך לקולקציית Murano Exclusive של הסדרה המייצגת את השילוב האידיאלי בין אומנות ונציאנית הגבוהה ביותר לבין הניחוחות המעודנים ביותר, שנוצרו על ידי מומחי בישום בהשראה מסגנון ונציה. הבושם הושק לרגל ציון שנת ה – 1600 להולדת העיר ונציה, ונושא את שמה העתיק של העיר – וינג'יה. כמו כל בשמי הקולקציה, גם Vinegia 21 הוא ברמת ריכוז הגבוהה ביותר – Eau de Parfum Concentrée תווי הבושם העליונים הם של קינמון, זעפרן ופרלין, תווי האמצע הם פצ'ולי, Akigalawood ואוד, תווי הבסיס הם וניל, קטורת, פצ'ולי ואלגום.

ורד ושושנת העמקים

הבושם My Pearls נוצר בהשראה מהיוקרה והנדירות של הפנינה, סמל הנשיות, גם My Pearls הוא ברמת ריכוז הגבוהה ביותר – Eau de Parfum Concentrée ותווי הבושם העליונים הם סיגליות, קסיס ופלפל ורוד, תווי האמצע הם פרחים לבנים, ורד ושושנת העמקים ותווי הבסיס הם פולי טונקה, שמן סנדלווד שושן וארז.

  • מחירים: החל מ-720 שח' ועד 1,000 שח'
  • להשיג באתר היבואן הרשמי ובחנויות הבשמים המובחרות: www.essenceboutique.co.il
השארת תגובה