צוות 3 עם מוקד 'עיט' מגיעים לאבטח את העיר אילת

קבוצת צוות 3 מגיעה לאילת: ענקית האבטחה מתמזגת עם "מוקד עיט" בעיר הדרומית ובכך משלימה את פריסתה הארצית • "עיט – צוות 3" תספק מעטפת של אבטחה, סיור ומיגון עבור אלפי מנויים ציבוריים, תיירותיים ופרטיים • ניר גלבוע, מנכ"ל קבוצת צוות 3: "המיזוג של צוות 3 עם מוקד 'עיט' באילת היא אבן דרך בהתפתחותה המקצועית של הקבוצה"

ענקית האבטחה צוות 3, שהוקמה לפני 30 שנה על ידי המנכ"ל והמייסד ניר גלבוע, ממשיכה לצמוח ולהתרחב. בימים אלה ביצעה קבוצת צוות 3 מהלך של מיזוג עם פעילותו של מוקד "עיט", מוקד הסיור והמיגון מהגדולים באילת, אשר הוקמה בשנת 2004. החברה בעיר הדרומית תיקרא מעתה: "עיט – צוות 3" ומספקת מענה לאלפי מנויים ביניהם מבני ציבור, בתים פרטים, רשתות מסחריות, מלונות ומוקדי תיירות, ביניהם ריף הדולפינים, המצפה התת ימי, קיבוץ יטבתה וכן שירותי מוקד למועצה האזורית חבל אילות ויישובי הסביבה על ציר הערבה.

ניר גלבוע, מנכ"ל ובעלים של קבוצת צוות 3, אמר השבוע: "המיזוג עם 'מוקד עיט' הינו מכפיל כוח משמעותי ללקוחות הפרטיים, הציבוריים והתיירותיים בעיר הדרומית. בכך משלימה צוות 3 את פריסתה הארצית ממטולה עד אילת ואנו גאים להרחיב את השירות המגוון והמקצועי שלנו עבור חברות ומוסדות נוספים במשק. המנויים באילת מחוברים כעת למוקד המבצעי הגדול של צוות 3 ברחובות, אשר נותן מענה 24/7 ומפעיל את הסיור המקומי. המיזוג מהווה אבן דרך בהתפתחותה המקצועית של הקבוצה, אשר צועדת זה 30 שנה הודות להון האנושי המרכיב אותה ומלווה אותה בכל יעד ואתגר לצד שילוב אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים בתחום האבטחה".

זה המקום לציין כי צוות 3 הרחיבה את פעילותה בדרום הארץ ב-2019 כאשר התמזגה עם שתי חברות: חברת המוקד הגדול א.א.ארזי, שמספק מענה לערים דימונה, ירוחם והסביבה ועם מוקד ח.א.ש, המספקת מענה לאשקלון עוטף עזה שדרות נתיבות. מעבר לכך, במהלך השנה האחרונה בחרו הבנקים הגדולים לאומי, הפועלים ודיסקונט בצוות 3 למתן שירותי מוקד וסיור במאות סניפים ברחבי הארץ. לאחרונה רכשה לאומי פרטנרס, זרוע ההשקעות של בנק לאומי, 20 אחוז ממניות קבוצת צוות 3.

צוות 3 הוקמה לפני כ-30 שנה ע"י ניר גלבוע, המנכ"ל והבעלים, אשר דואג לשלב גם את החידושים הטכנולוגיים החדשים ביותר כחלק מהשירות המקצועי. צוות 3 היא מהגדולות במשק בישראל עם כ-6,500 עובדים בפריסה ארצית ומעניקה שירותי שמירה, סיור, מיגון, מוקד וניקיון ללמעלה מ-50 אלף מנויים מתחום האנרגיה, ההייטק, פיננסיים, מפעלי תעשייה, רשויות מקומיות, גופים ביטחוניים ולקוחות פרטיים.

 

השארת תגובה