רעיונות למתנות לתינוקות ולילדים

רעיונות שיכולים להיות מוצלחים בתור צעצועים לילדים או לתינוקות, אשר לא רק ישמחו אותם, אלא גם יעניקו להם ערך מוסף של ממש

pixbay
pixbay

אין קהל משמח יותר לקנות עבורו מתנה מאשר ילדים ותינוקות, הן מבחינת השמחה וההתלהבות שלהם על כל דבר שהם מקבלים והן מבחינת האפשרות לתרום להתפתחות שלהם באמצעות המתנות שמעניקים להם, במיוחד כאשר מדובר בתינוקות ובילדים קטנים יחסית. הן בעת הקנייה של צעצועים לילדים קטנים או גדולים ובמיוחד במקרה של מוצרי תינוקות מסוגים שונים (וספציפית גם צעצועים לתינוקות), חשוב להקפיד כי יהיו אלו מוצרים המותאמים במיוחד לגילאים אלו. כך נבטיח כי הם עשויים מחומרים "ידידותיים" ואינם כוללים חלקים קטנים שתינוקות עלולים לבלוע, כי הושקעו ידע ומחשבה רלבנטיים בעיצוב המוצר ופיתוח הצעצוע בהתייחס לגילאי היעד שלהם וכו'.

להלן כמה רעיונות שיכולים להיות מוצלחים בתור צעצועים לילדים או לתינוקות (או פשוט מוצרי תינוקות), אשר לא רק ישמחו אותם, אלא גם יעניקו להם ערך מוסף של ממש.

לוח עץ מגנטי עם אותיות באנגלית ועברית – צעצוע מושלם עבור ילדים המגיעים לגילאים בהם מתחילים ללמוד כיצד לקרוא, ואף לגילאים מעט מוקדמים יותר (במידה ומעוניינים להעניק לילד את האפשרות לפתח יכולות קריאה וכתיבה מוקדם יותר מגיל בית הספר). האותיות הצבעוניות המצוידות במגנטים מאפשרות לילדים לנסות ולחבר מילים בדרך שתהיה מסקרנת ומהנה עבורם. ניתן לרכוש גם לוח דומה עם מספרים, אשר מסייע לפיתוח יכולות וכישורים קוגניטיביים מסוג נוסף.

ערכות הרכבה של משאיות ומכוניות – במיוחד עבור בנים (אך גם עבור לא מעט בנות), משחקים הקשורים במכוניות, משאיות, טרקטורים וכד' הם תמיד משמחים ומהנים, אך במקרה זה ניתן לאפשר להם גם להרכיב ולבנות את המשאית או המכונית בעצמם. כך הם מרוויחים גם את האפשרות לתרגל כישורים נוספים, בפרט כישורים מוטוריים.

משחקי זיכרון – סוגים שונים של משחקי זיכרון מספקים לילדים שעות של הנאה ומסייעים להם לפתח את סוגי הזיכרון השונים המאפיינים בני אדם, דוגמת זיכרון צילומי או זיכרון המבוסס על ידע והבנה. ניתן למצוא משחקי זיכרון עם קלפים בנושאים שונים, אשר ידברו אל כל ילד או ילדה ואל כל תחומי העניין.

קוביית פעילות לתינוקות – בכל הנוגע לרכישת צעצועים לתינוקות, נרצה מוצרים אשר יסייעו להם לפתח יכולות בסיסיות וראשוניות יותר. קוביית פעילות היא קובייה צבעונית הכוללת כמה וכמה אלמנטים שונים, המושכים את תשומת לב התינוק ומאפשרים לו להתנסות בצלילים, צבעים, לחיצות ומגע מסוגים שונים ועוד.

מארזי קוביות גדולות – מארז של קוביות פלסטיק צבעוניות וגדולות (אותן תינוקות לא יכולים לבלוע בטעות…), אשר מאפשר לתינוק להתנסות בבנייה והרכבה של מבנים פשוטים, החל מחיבור בסיסי של שתי קוביות יחדיו. ככל שגדל התינוק הוא יצליח להרכיב מהקוביות מבנים גדולים ומורכבים יותר.

כלי נגינה לתינוקות – ניתן למצוא מבחר רחב של "כלי נגינה" המיועדים לתינוקות – צעצועי פלסטיק המדמים כלי נגינה שונים דוגמת קסילופון, חצוצרה או גיטרה. התינוק/ת מתנסים ביצירת צלילים שונים ויכולים להתחיל לפתח חיבה ועניין במוסיקה ובצלילים מיוחדים באופן כללי.

היכנסו לאתר חנות האונליין של רשת דן דיל להזמנת מתנות במשלוח עד הבית.

השארת תגובה