ייבוש שיער טבעי לעומת ייבוש בעזרת מייבש

ייבוש שיער טבעי לעומת ייבוש בעזרת מייבש- מה יותר טוב לשמירה על בריאות השיער? • מומחי השיער של דייסון מסבירים

כשמדובר בייבוש השיער שלך יש 2 דרכים לעשות זאת: הדרך הטבעית או בעזרת מייבש שיער. בשנים האחרונות ולאור אזהרות רבות של מומחי שיער על הנזק שנגרם לשיער בעקבות שימוש ממושך במכשירי ייבוש בטמפרטורת חום גבוה, אפשרות הייבוש הטבעי תפסה תאוצה.

למרות האזהרות והעובדות על ההשפעות של חום גבוה והנזק שנגרם לשיער, מעצבי שיער רבים טוענים כי שהטענה כי ייבוש טבעי הוא בריא יותר עבור השיער היא למעשה מיתוס. כאשר השיער רטוב הוא נמתח וגם מאבד מגמישותו, מה שאומר שהוא נוטה יותר לשבירה או להיקרע מהשורש.

מחקר באוניברסיטת "”Yonsei בקוריאה, שהשווה בין ייבוש שיער טבעי באוויר הפתוח לבין ייבוש בחום עם מייבש שיער, מאשר זאת. החוקרים מצאו כי קרום התא של השיער (החומר ש"מדביק" תאי שיער יחד) נפגע רק בקבוצה שיובש באופן טבעי, כתוצאה מהשהייה ומגע עם מים לאורך זמן. בנוסף, גילו החוקרים כי עם שימוש בטכניקה נכונה בעת ייבוש השיער בעזרת מייבש שיער הנו עדיף לבריאות השיער שלך.

טיפים לייבוש השיער בצורה הבטוחה ביותר:

  • שלב 1: לפני המקלחת, מומלץ להשתמש במברשת זיפים כדי לחלק את השמן באופן שווה על השיער.
  • שלב 2: מומלץ לחפוף את השיער עם שמפו ולאחר מכן במרכך ולסרק את השיער בעזרת מסרק שיניים רחב כדי להסיר קשרים.
  • שלב 3: הקפידו לייבש את השיער בעזרת מגבת, רצוי עם מגבת מיקרופייבר.
  • שלב 4: השתמשו במייבש שיער במצב נמוך והניעו אותו בתנועה מתמדת סביב הראש. מומלץ לייבש את השיער בעדינות בכדי לא לפגוע בשורש של השיער. מייבש השיער dyson supersonic לדוגמא, מגיע עם אביזר לייבוש עדין אשר תוכנן לשיער דק ולקרקפת רגישה, מפזר ומפיק זרם אוויר עדין יותר- ועדיין מייבש במהירות את השיער, מה שהופך אותו לבטוח יותר לשיער.
  • שלב 5: השיער חוזר לגמישות המיטבית שלו כאשר הוא עד 95% יבש. בשלב זה, ניתן להשתמש במברשת עגולה ולעצב את השיער בכל צורה וסגנון שרק נרצה.
השארת תגובה