בגדים נקיים וריחניים הם חלק משגרת הכביסה שלך?

עשרה ניחוחות "משכרים" של מרככים פעילים, בבישום עוצמתי מאפשרים לכל אחת מאיתנו לבחור את הניחוח המועדף עליה ולהיות רגועה שהכביסה שלה ב"ידיים" טובות

לטאצ' סדרת מרככי כביסה עם בישום עוצמתי כפול 5 המיועדת לכל סוגי הבגדים ומתאימה במיוחד לכבוד חילופי העונות ואחסון בגדי הקיץ לטובת החורף הבא עלינו לטובה.

וודאי תסכימו שדברים טובים, כדאי שיגיעו בכפולות. זאת בדיוק הסיבה שהניחוחות המעולים של סדרת מרככי הכביסה טאצ' מגיעים עתה בריכוז עוצמתי X5: יותר מגוון, יותר ניחוח, יותר עצמה, יותר יעילות, יותר טאצ'.

תמיד חשוב לנו איך הבגדים מסיימים את סיבובי הקרוסלה -במכונה; שסיבי הבד יישארו במקומם, שהכתמים יוסרו, שהרכות תהיה נעימה על הגוף בשעת הלבישה ושהניחוח יהיה נעים ויישאר לאורך זמן. עתה, לקראת חילופי העונות ואחסון הבגדים לחודשים ארוכים התוצאות חשובות עוד יותר.

לטאצ' סדרת מוצרי כביסה רחבה ושימושית הכוללת גם; ג'ל איכותי לכביסה, מסירי כתמים – לכביסה לבנה וצבעונית ומרככים באריזות של 1 ליטר ו-4 ליטר, שאיכותם ידועה זה מכבר וניחוחותיהם מגיעים למרחוק. כל המרככים בסדרת X5 מכילים תוספים אנטי סטאטיים המאפשרים גיהוץ קל והינם אנטי בקטריאליים להגנה מחיידקים.

עתה, ניתן להשיג בנקודות המכירה המובחרות וברשתות השיווק את סדרת המרככים ב-10 סוגי בישום שונים ועוצמתיים במיוחד (פיור, סאנרייז, גלמור, פאנטזי, ויטאל ועוד…). הסדרה מגיעה בבקבוקים של ליטר ומספיקה לעד -40 כביסות, בסדרה גם מרכך היפואלרגני המתאים במיוחד לבגדי תינוקות ועור עדין.

עם סדרת טאצ' מרככי כביסה X5, הבגדים יישמרו נעימים וריחניים במיוחד.
  • כל מוצרי הניקיון של טאצ' מיוצרים על ידי חברת 'שניב – סאסאטק', המתמחה בייצור ושיווק מוצרי צריכה לבית, תוך הקפדה יתירה על שמירת שבת כהלכתה בכל אגפי החברה.
  • להשיג בחנויות וברשתות השיווק הנבחרות.

טאצ' קטן והבית מושלם.

השארת תגובה