'פיצה סיציליאנית' עכשיו כשר למהדרין

לאחר ההשקה המוצלחת של סדרות הכריכים ומנות הצד, דומינו'ס פיצה חוזרת להרחיב את תפריט הפיצות שלה ונכנסת לראשונה לקטגוריית הפיצות העבות, עם פיצה סיציליאנית עבה ומפנקת

הסיציליאנית של דומינו'ס מהדרין - צילום דן פרץ _247
הסיציליאנית של דומינו'ס מהדרין - צילום דן פרץ _247

עונת הגשמים כבר החלה, ודומינו'ס פיצה, רשת הפיצות המובילה בישראל, מביאה לכם את הבשורה שתחמם לכם את החורף – פיצה סיציליאנית עבה, העשויה מבצק מחמצת ומציעה מרקם אוורירי וקריספי במיוחד! הפיצה החדשה, המגיעה לאחר ההשקה המוצלחת של סדרות הכריכים ומנות הצד השונות, מציעה חוויה שונה לחלוטין מזו שמכירים חובבי הפיצה העבה בפרט וחובבי הפיצה בכלל בישראל.

הסיציליאנית החדשה של דומינו'ס פיצה מבוססת על הפיצה המסורתית (Sfincione) מפאלרמו שבסיציליה, לאחר שעברה התאמה לסגנון הניו יורקי המזוהה עם הרשת ולחיך הישראלי וקיבלה את הכשרות המהודרת של בד"צ "בית יוסף". הסיצליאנית של דומינו'ס מתחברת לטרנד העולמי ומציעה לראשונה בישראל פיצה העשויה מבצק מחמצת שהותפח במשך מספר שבועות. הבצק הייחודי יוצר מרקם אוורירי, רך מבפנים וקריספי מבחוץ, המונע תחושת כבדות. הסיציליאנית של דומינו'ס עוברת אפייה על גבי רשת, ללא תבנית, עם נגיעות של חמאת שום בתחתית הפיצה. זאת ועוד, לטובת הפיצה החדשה, הרשת פיתחה רוטב עגבניות חדש, המותאם לבצק ולטעם הייחודי. כתמיד בדומינו'ס, גם הסיציליאנית מוצעת עם מאה אחוז גבינת מוצרלה טרייה.

יפעת גולדמן, סמנכ"ל שיווק דומינו'ס פיצה: "כרשת המובילה את תחום הפיצות בישראל, אנו עוקבים באדיקות אחר טרנדים ומגמות עולמיות תוך רצון לחדש ולספק מגוון של פיצות וטעמים לכל הקהלים. לאחר מבחני טעימה ותהליך פיתוח ממושך, החלטנו להשיק את הפיצה הסיצליאנית, עם החידושים האחרונים בתחום, לאחר שביצענו התאמות לחיך הישראלי. אנו נרגשים להשיק ללקוחותינו ולציבור הרחב פיצה עבה ייחודית, קריספית, אוורירית, שונה מכל מה שהכרתם עד כה כפיצה עבה בישראל. הפיצה הסיציליאנית שנפוצה ברחובות פלארמו, מבצק המחמצת האיכותי עם רוטב העגבניות המותאם לה במיוחד מעניקה חוויה ייחודית וטעימה במיוחד. אנו מזמינים את הציבור הרחב לבוא ולהתנסות".

  • הסיציליאנית החדשה תוצע בכל סניפי הרשת החל מנר שמיני של חנוכה ב:90 ₪
  • הטבה מיוחדת להשקה: משפחתית סיציליאנית + משפחתית קלאסית ב-60 ₪ כל אחת

לאחר שנה של עבודה מאחורי הקלעים השיקה דומינו'ס פיצה לפני כשנה את תת הרשת הכשרה "דומינו'ס פיצה למהדרין", תחת פיקוח והנחיה של רבני בד"צ בית יוסף. הסניפים הכשרים של דומינו'ס פיצה ממוקמים בפתח תקווה, אשדוד ועפולה. סניפים כשרים נוספים בפריסה ארצית, צפויים להיפתח בחודשים הקרובים. אין שינוי במחירי המנות בתפריט הכשר בהשוואה למוצע כיום ברשת ה"רגילה".

השארת תגובה