צבע השנה של טמבור לשנת 2022: אקווה פול

כמדי סוף שנה, חברת הצבע ומוצרי הבנייה הגדולה בישראל מכריזה היום על צבע השנה שלה • צבע השנה של טמבור לשנת 2022 הוא Aqua Pool 0816T

"אם יש משהו שכולנו למדנו בשנה האחרונה זה לזהות ולהוקיר את מה שחשוב. אחרי תקופה ארוכה שבה עצרנו והתכנסנו פנימה, אנחנו פוגשים היום את העולם שסביבנו עם אופטימיות ואנרגיות חדשות" אומרת צביה אורנשטיין קסן סמנכ"לית השיווק של קבוצת טמבור.

בטמבור מסבירים את הבחירה: אמנם אין לנו על הכל שליטה, אך תמיד יש לנו השפעה. אנשים זקוקים לצלילות מחשבה, למרחבים פתוחים, לשקט ולשלווה, להתנתק לעיתים מרעשי הסביבה ומכל מה שהוא 'אוטומטי'. צבע השנה מסמל את כל אלו.

הצלילות והבהירות של Aqua Pool מתאימות לחללי כניסה, חדרי שינה, מרחבי עבודה ועוד, והוא יראה נהדר במגוון סגנונות עיצוב עדכניים כמו בוהו-שיק, אתני, רטרו ואקלקטי. הוא משתלב בטבעיות עם גווני אדמה מעושנים (נחושת, חום, טרקוטה) וגם עם גווני ירוק וכחול. גם עם חומרים טבעיים כמו עץ, קש, חבל, נחושת, חלודה ובטון, Aqua Pool מתחבר נפלא.

השנה בחרה טמבור גוון מחזק לצבע השנה – Red Flame 0077A. כשמחברים את צבע האקווה הצלול עם האדום מלא התעוזה אנחנו מבטאים את האומץ לפעול בנחישות ובהתמדה כדי להגשים את החלומות שלנו.

השנה בהפקת הצילומים לקראת צבע השנה, טמבור שיתפה פעולה עם אמן ישראלי בשם "טל בטיט" שאחראי לכלי הקרמיקה הייחודים בתמונת צבע השנה המצורפת. טמבור גאה לתת במה לאמנים ישראלים.

טמבור הוקמה ב-1936 והפכה במרוצת השנים למותג מוכר בכל בית וכיום הינה החברה המובילה בישראל בשוק מוצרי הבנייה ומוצרי הצבע.

השארת תגובה