מותג חדש מאיים להפוך לדבר הבא באופנת המיקיא'ג

תשכחו ממה שהכרתם: קבלו המלצה למותג איפור חדש שחייבים לנסות • ירין שחף: "אם או בלי מסכה, חב' – "I am fashion makeup" היא הדור הבא של האיפור"

צילום: יח"צ
צילום: יח"צ

בשונה מכל החברות הקיימות, מאחורי המותג החדש עומדים אנשי מקצוע וכאן ההבדל הגדול – מדובר בארבעה מהמאפרים הידועים בעולם, שהחליטו להישאר בעילום שם כדי להפנות את קדמת הבמה למוצרים עצמם. בעוד חברות אחרות נאנקות תחת משבר הקורונה והירידה במכירות, הארבעה החליטו להשקיע את כל מרצם, זמנם וכספם במוצרים ולא ביחסי ציבור לעצמם.

ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות מסביר: "כמי שעוסק באיפור עשרות שנים, אני נמנע מלהמליץ על חברות איפור, אבל שגיליתי את "I am fashion makeup" נדהמתי מהאיכות והמחיר המשתלם. בענף האיפור מוציאים הרבה כסף על עיצוב מוצר, אריזות יוקרה, פרסום רב וכו'. בסופו של דבר, מי שמשלם עבור כל זה היא הלקוחה. במקרה הנוכחי האריזות פשוטות ואפילו עשויות קרטון ממוחזר. האיפור עצמו -היפו אלרגני, בעל מניפת הגוונים וטקסטורות מרשימות. המוצרים של " Im fashion make-up" מספקים חוויה מקצועית, שטרם נראתה בישראל והיא עונה על הריגושים המתבקשים בעולם האיפור המתחדש. הפלטות אווריריות, מלאות סטייל והצבעים מדויקים. המותג מציג שלל סמקים במרקמים שונים, שפתונים, צלליות, מייק אפ, קונסילרים, חומרים להסרת איפור וכו'. לצד אלה מוצעים מוצרי עזר משלמים למאפרת המקצועית החל מתיק איפור ועד מברשות איכותיות מקצועיות."

זהירות: קניות באון ליין עלולות להיות להסתיים במפח נפש

איפור קונים רק בחנויות פיזיות. הגוונים שנראים על המסך לא תמיד משקפים את המציאות. נכון, באון ליין יש מציאות במחירי אפס שמוצעות ע"י רשתות מסחר ענקיות. לעיתים הרכישה הזולה עלולה להסתיים (לא עלינו) בגירויי עור, דלקות עיניים או גרדת, שמובילה לפצעונים.

שורה תחתונה: שקונים און ליין, עדיף לקנות מחב' מוכרת שייש לה נציגים בישראל. חובה לפתח חוש ראייה לאותיות קטנות: מי היצרן? כמות החומר שבפנים? אישור משרד הבריאות, תוקף ועוד, כי יש זול וטוב ויש זול ולפח.

שחף: "החלטתי לחרוג ממנהגי רב השנים ולייבא בלעדית את מותג החברה לישראל. אני שמח ונרגש להציג בבלעדיות את 'אי- אם פאשן בחנות בית הספר שבניהולי. תתחילו להנות".

השארת תגובה