ירושלים של זהב – דגם מופת מצופה זהב 24 קראט

אומנות קיר מרהיבה של הכותל המערבי וירושלים יוצאת לאור ומרגשת את כל הלבבות

670799
670799

אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי, תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי, אם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַים עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי

הפסוק הנצחי מספר תהילים קל"ז, ה', נחקק כאמירה אלמותית, המבטאת את הקשר העמוק של כל יהודי, דתי כחילוני, לירושלים, בירת הנצח שלנו. ירושלים נשמרה בלבבות העם היהודי ולא נשכחה לאורך כל שנות הגלות ועד ימינו.

הכותל המערבי (צילום: ג'רוזלם גולד)

את כל הריגוש, האהבה והעומק שבפסוק זה אפשר לחוות היום בזכות יצירת אמנות מקורית

עכשיו, כל אחד ואחת מכם יכולים לחוות את עוצמת הריגוש והאהבה העמוקה לירושלים, בביתכם שלכם. הדבר מתאפשר בזכות "ירושלים של זהב" – דגם יפהפה של הכותל המערבי וירושלים, המורכב מפלטה ממוסגרת, מצופה זהב 24 קראט. היצירה המקורית פותחה ויוצרה בעבודת יד מוקפדת על ידי חברת ג'רוזלם גולד, כך שהיא משקפת את ירושלים העכשווית בדיוק המרבי. מביני עניין מעידים כי זוהי יצירת אמנות הקיר המרשימה ביותר של ירושלים, שטרם נראתה כמותה עד כה.

היצירה המקורית פותחה ויוצרה בעבודת יד מוקפדת על ידי חברת ג'רוזלם גולד (צילום: ג'רוזלם גולד)

״אִלְמָלֵי הָיָה בְּיָדִי הָיִיתִי נוֹתֵן לָךְ יְרוּשָׁלַיִם שֶׁל זָהָב״

על פי האגדה, כך הצהיר רבי עקיבא באוזני רחל רעייתו על חלומו לקנות לה תכשיט זהב בדמות ירושלים, שעה שהיו ישנים בלילות החורף הקרים במתבן. רחל, בתו של כלבא שבוע, מעשירי ירושלים, שרבי עקיבא רעה את צאנו, התקדשה לרבי עקיבא נגד רצון אביה, שגירש אותה ונישל אותה מכל נכסיו. את נישואיה לרבי עקיבא התנתה בכך שיקדיש את חייו ללימוד התורה, ובזכותה הוא הפך למורה גדול בתורה, מוקף ב-24 אלף תלמידיו.

לאתר של ג'רוזלם גולד לחצו כאן

2000 שנה לאחר מכן… 

2000 שנה לאחר שרבי עקיבא השמיע את "מילות הזהב" שלו לרחל, חברת ג'רוזלם גולד החייתה את דבריו ונתנה ביטוי ופרשנות משלה ל"ירושלים של זהב" – אותו תכשיט יקר ערך, שבנות ישראל הכלות היו עונדות ככתר לראשן, כדי להבטיח שלעולם לא ישכחו את ירושלים.

"ירושלים של זהב" בגרסת 2021 היא יצירת אמנות מרהיבה, משמעותית ומיוחדת, שממלאת את הלב באור גדול ובאושר רב. זו יצירה מרגשת ומעוררת השתאות, שגורמת לבעליה להחסיר פעימה ולחוש התרוממות רוח – בין אם רכשו אותה בעצמם ובין אם קיבלו אותה כמתנה ערכית ויקרה מאהוביהם.

"ירושלים של זהב"- דגם של הכותל המערבי וירושלים קרדיט- ג'רוזלם גולד

על היצרנית ותהליך הייצור – עבודת יד שנעשית מכל הלב

הרבה זמן, מחשבה, חומר, יצירתיות ומקוריות, הושקעו בתכנון, הפיתוח, העיצוב והייצור של "ירושלים של זהב".  יצירה זו הינה היהלום שבכתר של חברת ג'רוזלם גולד –  יצרנית פריטי אמנות, תכשיטים ויודאיקה בעלי זיקה לירושלים. כל דגם מיוצר בתהליך ארוך ומורכב, המאופיין בטכניקה ייחודית לציפוי זהב וברמת הגימור הגבוהה ביותר. טכניקה זו היא שמאפשרת להגיע לדיוק מרבי עד הפרטים הקטנים ביותר המרכיבים את התמונה המושלמת. התוצאה היא: יצירה מקורית ויוצאת דופן שאין דומה לה. בחברת ג'רוזלם גולד אוהבים לומר שמעבר לאחריות לכל החיים הניתנת לשלמותו של כל דגם, הרוכשים מקבלים גם אחריות מלאה לכך שליבם יתמלא באהבה, אור והתעלות הנפש בכל פעם שיביטו ביצירה.

''בכל דגם נעשה שימוש ב-0.6 גרם זהב'' (צילום: ג'רוזלם גולד)

האיכויות מדברות בעד עצמן – מהזהב ועד המסגרת

הפלטה מצופה זהב 24 קראט באיכות ללא פשרות. בכל דגם נעשה שימוש ב-0.6 גרם זהב. מגוון המסגרות שנותנות מענה לכל סגנון, משובצות בחריטות במגוון טקסטורות  כמו מגן דוד, פרח החיים ועוד. כל מסגרת מיוצרת כחלק בלתי נפרד מהאומנות עצמה, מתוך שאיפה ליצור איזון מושלם בין התמונה לבין החלל אליו היא מיועדת.

אם גם אתם חולמים לרכוש יצירת מופת רבת ערך ומעוררת השראה, שתפיץ אור ואהבה בביתכם או בבית יקיריכם, "ירושלים של זהב" היא התגשמות החלום.

פרטים נוספים אודות מחירים, גדלים ואפשרויות רכישה בקרו כאן- https://www.jerusalem-gold.com/he 

השארת תגובה