רטינול: הכוכב החדש של אנטי אייג'ינג

מה זה רטינול והאם יש לו השפעה אמיתית על הזדקנות העור? • חנית נצר מנהלת הדרכה של מותג הטיפוח הניו-יורקי קיל'ס עונה על כל מה שתרצו לדעת ומנדבת לנו המלצות טיפוח חשובות

רטינול הוא החזק ביותר בתחום האנטיאייג'ינג וחידוש תאי העור! מדובר ברטינואיד (נגזרת של רטין איי) החזק ביותר, שניתן להשיג ללא מרשם. הרטינול זוכה לשבחים רבים בשל יכולתו המוכחת מבחינה רפואית ומדעית להאיץ את מחזור חיי תאי העור. מדובר על אחד המרכיבים הבודדים בשוק, שמציע סגולות ופתרונות מוכחים.

לרטינול השפעה אמיתית על הזדקנות העור

הוא מפחית קמטים ומשפר את מרקם העור, מסייע במניעת הופעת קמטים חדשים, מאט את קצב הזדקנות העור, ממצק את העור, מעודד קילוף והשלה של תאים מתים, מזרז את קצב ההתחדשות של תאים חדשים ובריאים, מסייע להיפר-פיגמנטציה, מצמצם נקבוביות ועוזר בטיפול באקנה ובצלקות. זהו אנטי אוקסינדט מושלם לעור.

מה זה בעצם רטינול?

רטינול הוא ויטמין A והוא חלק ממשפחת המרכיבים הנקראים רטינואידים. רטינואידים בשימוש קבוע על העור הוכחו מדעית במאבקם בהזדקנות העור, בקמטים, היפר פיגמנטציה ובעור בעל מראה עמום ולא אחיד. הוא אחד מהחומרים המעטים עם מולקולה קטנה מספיק, כדי לחדור בעד השכבה החיצונית של העור ולהשפיע על תיקון השכבות הפנימיות יותר, לגרות את ייצור הקולגן והאלסטין ובסופו של דבר ליצור מראה עור חלק ומוצק יותר.

זוהי מולקולה פעילה ואפקטיבית הנמוכה ב- 20% מחומצה רטינואית, ההופכת באופן איטי לחומצה רטינואית על ידי אנזימים בעור. בעזרת שימוש במולקולת רטינול ניתן להגיע לתוצאות טיפוליות הדומות לתרופות מרשם, המכילות חומצה רטינואית.

איך פועל הריטינול וכיצד משפיע על העור?

רטינול נחשב כשלב ביוכימי מקדים לחומצה רטינואית. אחד היתרונות של שימוש ברטינול הוא השינויים המתקבלים בעור, הדומים לתוצאות טיפול בחומצה רטינואית אבל ללא תופעות לוואי כגון רגישות רבה בעור.

בתוך הציטופלסמה (חומר דמוי-ג'לי שעוטף את גרעין התא) של התא, רטינול וחומצה רטינואית מתחברים והופכים לפרוטאין. הפרוטאינים מהווים חלק מתהליך הרגולציה של המבנה הבין תאי ופועלים כ- ״נשאים״ בתהליך המטבוליזם של הרטינואיד. ומכילים רמות משמעותיות של רטינול טהור וחומצה רטינואית בתוך העור. הם אוגרים ומשחררים רטינואידים בהתאם לצורך של התאים בעור.

מתי יש להשתמש ברטינול?

מכיוון שמניעה עדיפה ואפקטיבית מטיפול: בתיאוריה, ניתן וכדאי להתחיל להשתמש ברטינול לעור הפנים כבר בשנות ה- 20 המאוחרות או קודם לכן לטיפול בנקבוביות, השגת מראה עור חלק ואחיד וכו'.

המלצות לשימוש ברטינול:

  • שימוש במהלך הלילה. יש להימנע מלערבב אותו עם מרכיבי טיפוח אחרים לעור הפנים. חומצה היאלורונית היא חריגה בהקשר הזה.
  • יש להקפיד על הוראות השימוש, שימוש יתר ברטינול יכול לגרום לאודם בעור, רגישות וקילוף.
  • בנוסף חשוב לזכור שבכל שימוש במוצר המכיל רטינול יש להקפיד על שימוש מקביל במקדם הגנה מהשמש.

בקיל'ס מציעים סרום רטינול, פורץ דרך סרום מיקרו-רטינול בטכנולוגייה חדשנית ומתקדמת המאפשרת פורמולה במינון מדוייק (מיקרו מינון): לחידוש מראה העור, הפחתת מראה הקמטים ועידון מרקם העור. לשימוש יומיומי. מתאים גם לעור רגיש. סרום הרטינול, בעל פורמולה במינון יומיומי מדויק מעניק יתרונות אנטי אייג'ינג נראים לעין, תוך צמצום תופעות הלוואי הלא נוחות אשר קשורות לפורמולות רטינול מסורתיות – גם בשבועיים הראשונים לשימוש.

בקרו אותנו בעמוד הפייסבוק, האינסטגרם ובסניפי הרשת:

https://www.instagram.com/kiehlsisrael/
https://www.facebook.com/KiehlsIsrael/?ref=br_rs

חנויות Kiehl's:

  • קניון רמת אביב תל אביב, קומה 2 / טלפון: 03-6053677
  • דיזינגוף סנטר תל אביב, קומת כניסה / טלפון: 03-5221417
  • TLV FASHION MALL בקומת 1- / טלפון: 03-7397377
  • עופר גרנד קניון חיפה קומה 2 / טלפון: 04-8122400
  • קניון מלחה ירושלים קומה 1 / טלפון: 02-9412074
קיל'ס משיק סרום רטינול | צילום: יח"צ
השארת תגובה