מה מחבר את דובאי, טביליסי, לוס אנג'לס וחבל אלזס?

'תהילה תיירות' מגישה: החלה עונת דובאי של חורף • מסע חווייתי לאחר שנים שהיה בגדר חלום תיירותי בלתי מושג • הקרבה לישראל, רק 3 וחצי שעות טיסה, כמו גם מזג האוויר שנעים מאד בחודשי החורף, הופך את נווה המדבר המודרני ליעד תיירות לוהט • דובאי. הפעם מזווית אחרת

דובאי כידוע, ניכרת ביוקרה הנוצצת והמפוארת. המלונות, רכבי היוקרה, הקניונים המפוארים ואטרקציות האקסטרים. זה מוגזם גם בחוויית ה'שופינג', בעיר מספר קניוני ענק, כשהגדול בהם – "דובאי מול", בו אפשר למצוא כל מותג יוקרה שרק תחלמו עליו. אליו מצטרף אח קטן למחצה ה"דובאי מול סיטי סנטר דרייה" שהוא פחות מפואר ועמוס. וקניון נוסף ה"דובאי סקי" – קניון שמארח בין כתליו אתר סקי אמיתי הגדול בעולם. הטיול של תהילה כולל ביקור בקומות העליונות של מגדל הבורג' חליפה הגבוה בעולם, טיול בפארק הפרחים הקסום, יום טיול לעיר אבו דאבי, ואיך לא – חוויית מדבר וג'יפים (נהוגים בידי נהגים מקצועיים) שמסתיימת בארוחת ערב חגיגית וכשרה למהדרין אי שם באמצע הדיונות האינסופיות של האמירויות.

נשים ובנות או זוגות

רבות כבר נאמר על דובאי. גודלה, המוגזמות שבה והאטרקציות הנדירות בעולם שהיא מספקת. כדי לחוות את דובאי כמו שצריך בביטחון, בבטיחות ובטעם כשר וטוב – כדאי להצטרף למקצוענים בעיר. תהילה מציעה 2 מסלולי נופש: הראשון לנשים ובנות ומסלול נוסף ונפרד – לזוגות.

"תהילה תיירות ונופש", היא חברת תיירות קונספט ייעודית, המטיסה ומלווה מטיילות ומטיילים ליעדים הכי מרתקים בעולם. לחברה בבעלות תהילה אביטל ניסיון רב ההפעלת טיולים ייעודיים, לנשים ובנות, למשפחות, וכן טיולי קונספט ייחודיים כמו טיול קולינרי בכשרות מהודרת בשלל יעדים טעימים באירופה ומחוצה לה. רק לאחרונה, השיקה תהילה טיול קולינרי כשר בחבל אלזס בצרפת וגרמניה והיא צפויה לקחת בחורף הקרוב עוד מטיילים ומטיילות אניני טעם, שמקפידים על כשרות למהדרין לשכיות חמדה נוספות באירופה.

טיול נופש נוסף לבנות מבית "תהילה תיירות ונופש" ייצא למערב ארצות הברית של אמריקה בכ"ב טבת תשפ"ב, שבועיים מענגים של אמריקה בתפארתה. מסלול שכולל את לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, הוליווד, לאס ווגאס והגרנד קניון המרשים באריזונה.

"בעשור האחרון טיילתי עם אלפי נשים ובנות בכל רחבי העולם" אומר תהילה, "כעת אני פותחת מסלולים נוספים לזוגות ומשפחות, טיולי קונספט קולינריים ונופשי העצמה. השנה הקרובה תעמוד בסימן 'חוזרים לשגרה ומטיילים בבטיחות ובכשרות בכל יעדי תהילה תיירות".

• מוקד הזמנות: 052-4880857

השארת תגובה