חדש במרוקו: קייטרינג מהדרין "טאג'ין"

חברת הקייטרינג טאג'ין מבית קזבלנקה תור ליינס, קיבלה השבוע כשרות מהודרת גלאט חלק של ארגון הכשרות OU ובפיקוח הרב שניאור זלמן רווח שליט"א • מעתה, תיירים המקפידים בכשרות מהודרת יוכלו לאכול ולשבוע ממיטב מטעמי האוכל המרוקאי והישראלי בכל רחבי המדינה

לוגו הקייטרינג הכשר טאג'ין
לוגו הקייטרינג הכשר טאג'ין

קזבלנקה תור ליינס היא הראשונה שמביאה את הכשרות המהודרת למרוקו. מלבד ענייני כשרות, מתמחה החברה בהפעלת והפקת תיירות כשרה לשומרי מצוות וכשרות, היא מכירה במרוקו כל אטרקציה שרק אפשר לעשות, ויש הכל במרוקו: מטיול גמלים במדבר היפהפה לצד זריחה מהפנטת ועד למופעי קופים ונחשים.

יהודה אזרד, הבעלים הביא את הכשרות המהודרת למדינה ופתיחת הקייטרינג החדש, הוא שלב מתבקש בהיערכות שם. "הרגשתי שהמשימה שלי היא להביא את הכשרות המהודרת למרוקו כדי שתיירים שמקפידים על כשרות טובה, לא יצטרכו להיסחב מהארץ עם מזוודות שימורים וקבנוס, ובכך יחמיצו את ההנאה הקולינרית המקומית שנותנת הרגשה של בית". עד שהכיר את מרוקו מקרוב היה אזרד בחיפוש מתמיד אחרי הזהות שלו וכבר 7 שנים שמרוקו היא ביתו השני. "חשוב לי לתת למטייל נוחות והרגשה של בית ולדאוג לכל מה שהוא צריך ממלונות מפוארים ועד לארוחה כשרה באמצע מדבר סהרה".

החברה קיימת כבר שבע שנים במהלכן הגיעו מטוסים שלמים עם תיירים שומרי כשרות, שהגיעו ליהנות מיופי הארץ המגרבית, קבוצות ויחידים. לא לחינם הכינוי שלה הוא "הקונסיירז' של מרוקו" ובעצם, כל מה שתצטרכו החברה תהיה שם בשבילכם.

"כשנוחתים בפעם הראשונה במרוקו, תמיד יש רגע כזה שמרגיש כאילו הגעת לסוף העולם.  השפה, שכונות העוני, אבל מיד כשאתה פוגש אנשים, אתה זוכה לחיבוק חם ומפתיע כשהתושב המקומי מזהה אותך כיהודי. מעבר לנופי מדבר העצומים שיש בה וחופים עוצרי נשימה, יש למרוקו המון היסטוריה יהודית, יש בה שורשים"

מרוקו ידועה בערבי חפלות אותנטיים כמעט כל ערב יש חפלה אצלנו בתור ליינס בליווי להקה מקומית עם אוכל מרוקאי על השולחן, חפלה עם זמרים ואוכל מקומי הוא חלק מרכזי אצלנו. "תושבי מרוקו הם אנשים שאוהבים יהודים, ביטחונם של התיירים היהודים הוא מורגש שם, חשוב להם לשמור על הקשר הטוב עם היהודים".

  • מוקד קזבלנקה תור ליינס: 02-6428888
השארת תגובה