סופגניות? סיר טיגון ללא שמן של PHILIPS

סיר טיגון ללא שמן של פיליפס
סיר טיגון ללא שמן של פיליפס

חג החנוכה האהוב מתקרב וכמו בכל בית, יש את אלו ששומרים על אורח חיים בריא בקביעות ויש את אלו שהיו ממש רוצים ליהנות בערב משפחתי מסופגנייה מתוקה, אך חוששים מהקלוריות וכמויות השמן. קשה להתנזר באופן מוחלט לאורך חג של שמונה ימים, אך היופי נמצא בדיוק בפלאי הטכנולוגיה. אתם באמת לא צריכים לוותר על החוויה. לאורך השנים היו ניסיונות רבים להכין סופגניות במגוון דרכים שימעיטו את השימוש בשמן רב, אך רובן לא צלחו. ההווה נמצא בסיר הטיגון ללא שמן! סיר טיגון מהמתקדמים ביותר שיעניקו לכם תוצאה טעימה והרבה יותר בריאה, ללא נקיפות מצפון ואפילו ללא עבודה קשה ומסורבלת. אין ספק כי סיר הטיגון ללא שמן של  HD9270 PHILIPS מביא לכם השנה בחנוכה הרבה אור וטעם טוב!

סיר הטיגון ללא שמן של PHILIPS ישרת אתכם נפלא לכל אורך השנה, בכל חג ובכל מאורע ואפילו בארוחות הצהריים בהן תרצו לבשל מגוון מאכלים עם הרבה פחות שמן. הסיר מגיע בהספק של W2000 עם זרימת אוויר מהירה פי 7 ליצירת טעם קריספי במזון, מגירת מזון של 6.2 ליטר – כ- 5 מנות בכל בישול! ניתן להשתמש בו לטיגון, אפייה, צלייה ובישול מגוון רחב של מאכלים כגון עוף, דגים ואפילו ירקות, כאשר טיגון מגוון המאכלים דורש שימוש בכף שמן אחת ואף ללא שמן כלל, מה שמוריד את השומן ב- 90% פחות מהרגיל, כאשר הדבר אינו פוגע בטעם העסיסי של האוכל. לסיר טכנולוגיית Rapid Air היוצרת סרקולציה מהירה של אוויר למזון טעים וקרנצ'י יותר. בנוסף ישנו צג דיגיטלי לשליטה נוחה יותר בזמן הפעולה ובעוצמת הטמפרטורה.

אנשים רבים כבר בחרו והחליטו להכין סופגניות בריאות יותר, במינימום זמן ומאמץ ובטעם נהדר, מבלי לחוש רגשות אשם מיותרים ולהשאיר לעצמם גם לאחר החנוכה, סיר טיגון ללא שמן של PHILIPS שייתן מענה נפלא לארוחות משובחות לבני המשפחה כשהם בטוחים ורגועים בפעולה נכונה למען בריאות המשפחה מבלי להתפשר על האיכות.

עם סיר טיגון ללא שמן של  PHILIPS HD9270 יהיה לכם חנוכה שמח וטעים במיוחד!

השארת תגובה