נכנסים לשינת חורף עם מזרנים של עמינח

מיטה ותה לחורף
מיטה ותה לחורף

עונת הסתיו כבר כאן, שעון החורף נכנס לתוקף. הימים מתקצרים, שעות הערב קרירות, חלונות הבית נפתחים ומחליפים את המזגן שדלק כל הקיץ. עם כניסת שעון החורף, מגיעים גם שינויים מהותיים בהרגלים שלנו, גם אלו הסובבים סביב נושא השינה.

אלו שינויים? מומחי 'עמינח' בדקו ומצאו, מה באמת עושה טוב לשינה שלנו ועם אלו תופעות מתמודדים בחורף.

תופעה ראשונה מוכרת היא כמובן שעות חושך ארוכות שמביאות עמן עייפות גוברת בשעה מוקדמת יותר. ככה זה, ייצור המלטונין גובר בשעות החושך ואנחנו נעשים עייפים מוקדם יותר ורוצים לישון. מה אפשר לעשות? הזדמנות מצוינת להתחיל לישון מוקדם יותר ולתת לגוף את מספר שעות השינה שהוא זקוק להן מדי לילה, מה שמן הסתם לא עשינו בחורף.

תופעה נוספת שמביאה עמה עונת החורף, היא הגפת חלונות ותריסים וצלילה לשינה עמוקה. זו הזדמנות מצוינת לפרגן לגוף שינה עמוקה ואיכותית, מבלי להתעורר מציוץ ציפורים, אור שמש שבוקע מהחלון. כל עוד לא נקלעתם לסופת רעמים אימתנית שפורצת גם חלון מוגף, אתם יכולים ליהנות מהשינה שלכם.

אם החושך המוקדם והחלונות הסגורים עוזרים לנו לישון טוב יותר בעונת החורף, יש עניין אחד שכדאי לתת עליו את תשומת הלב כי הוא יכול להעיב על כל השמחה. בחורף ישנה תופעה של עליה במשקל. רבים עושים פחות פעילות ספורטיבית בחורף, אם כי ממשיכים לאכול פחמימות מנחמות, מאכלי קדירה עשירים, עוגות חמות. על פי מחקרים, לקילוגרמים עודפים יש השפעה על איכות השינה שלנו, כמו גם קושי גדול יותר בשלב ההירדמות.

מה שאסור לוותר עליו כמובן, הוא בחירת המזרן, בתוקף לכל עונות השנה ובפרט בעונת החורף שבה בוודאות אנחנו ישנים יותר זמן. לאיכות המזרן יש השפעה ישירה על הבריאות הפיזית שלנו וכן על המצב הנפשי. חברת 'עמינח', הוותיקה והמקצועית ביותר בתחום עולמות השינה, שחוקרת ומפתחת ללא הפוגה עוד פתרונות לשינה בריאה וטובה יותר, מציעה לכם להתכונן לחורף עם מזרנים איכותיים, ללא כאבי גב מיותרים. מזרנים עם 'המרכז הבריאותי', שנועד למנוע את שקיעת המזרון בחלקו המרכזי ולספק תמיכה מלאה בזמן השינה ובכך לא להסתכן בפגיעה מתמשכת בעמוד השדרה וביציבה. מזרני עמינח מלווים דורות של לקוחות מרוצים, עם השירות הטוב ביותר ועם תשומת לב לעניינים החשובים ביותר לציבור שומרי תורה ומצוות, כמו בדיקות שעטנז מחמירות, כאשר כל העבודה היא בידיים יהודיות.

לא מתפשרים על חורף בריא ויעיל.

לישון טוב – לחיות טוב עם מזרוני עמינח

השארת תגובה