הדפסה על שוקולד לכל מטרה

הדפסה על שוקולד (1)
הדפסה על שוקולד (1)

שוקולדים הם הפתרון המתבקש בסיטואציות רבות ועבור צרכים שונים דוגמת הענקת מתנות לחג לאנשים הקרובים אלינו, לעובדים במקום עבודה וכיוצ"ב. למרות שמגוון השוקולדים והמארזים הקיימים כיום בשוק הוא גדול יחסית, עדיין ניתן לחדש ולהכניס עניין של ממש בשוקולד המקורי שנבחר, עבור כל סוג של מתנה או עבור כל סיטואציה באשר היא. בפרט, מומלץ להכיר את האפשרות המסקרנת של הדפסה על שוקולד (כן, כן, על גבי השוקולד עצמו…), והסיטואציות הרבות והשונות בהן אפשרות זו אטרקטיבית במיוחד.

הדפסה על שוקולד במסגרת מתנות לחנוכה ולחגים אחרים

סיטואציה נפוצה ומוכרת לכולנו בישראל בה אנו מעניקים מתנות כמחווה לאנשים שונים הקרובים אלינו היא חגי ישראל, ובפרט חג החנוכה המתקרב במהרה. חנוכה הוא גם חג בו נהוג להעניק שוקולדים ומתנות מתוקות (דוגמת מטבעות השוקולד המוכרים שילדים כל כך אוהבים), ולכן הדפסה על שוקולד מצטיירת כאפשרות מתבקשת ואטרקטיבית במיוחד עבור מתנות לחנוכה.

חשוב להבין כי מדובר בהדפסה על השוקולד עצמו, אותה ניתן להזמין באופן אישי ופרטני עבור שוקולדים בודדים (למשל, מתנה לחנוכה עבור אדם ספציפי או למשפחה), או עבור כמויות גדולות יחסית (מה שמתאים עבור מתנה לקבוצת אנשים – אפשרות אליה נגיע מיד). קשה לחשוב על מתנת חנוכה מדליקה, מרגשת ומשמחת יותר מאשר שוקולד איכותי וטעים מאין כמוהו, המגיע עם הדפסה וברכה אישית על גבי השוקולד עצמו. ניתן כמובן גם לקבל מארזים עם הדפס בהם נעניק את השוקולד כמתנות לחנוכה, וכך בכמה דקות של הזמנה ליצור את המתנה המושלמת, הטעימה והמרגשת ביותר לכבוד חג האורות.

הדפסה על שוקולד כפתרון המושלם גם עבור משלוח מנות לעובדים ומתנות לחג לקבוצות גדולות

האפשרות של הדפסה על שוקולד גורמה איכותי מסוגים שונים כמתנות לחג רלבנטית כאמור גם עבור קבוצה גדולה יחסית של אנשים. גם (ובמיוחד) כאשר מחפשים אחר מתנות לעובדים במקום עבודה מסוים עבור חג החנוכה או כל חג אחר, שוקולדים על גביהם מודפסת ברכה ייעודית יכולים להוות את הפתרון האולטימטיבי. לדוגמה – משלוח מנות לעובדים בפורים, מתנת לחנוכה לקבוצה גדולה יחסית של אנשים כמו כלל העובדים בחברה מסוימת או העבדים במחלקה ספציפית וכו'. במקרים כאלו ניתן פשוט לבצע הזמנה אחת של מספר גדול של פריטים (שוקולדים עם הדפסה עליהם), וכך לפתור את כל עניין בחירת המתנה, ולהעניק מתנה שלא רק תהיה טעימה אלא גם מרשימה במיוחד. ניתן להדפיס, למשל, את הלוגו של אותו מקום עבודה, מסר זה או אחר לעובדים או כל דבר אחר העולה על הדעת. כשמצרפים לכך את האפשרות של מארזים עם הדפס בהם יגיעו השוקולדים, מתקבלת המתנה האולטימטיבית.

המקוריות של הדפסה על שוקולד (כמה פעמים קיבלתם בחייכם שוקולד בהדפסה אישית?) הופכת אותו מיד למתנה מושקעת המושכת את תשומת הלב ומרשימה את מי שמקבל אותה, ולכן מהווה פתרון מתבקש גם עבור קבוצות גדולות יחסית, דוגמת משלוח מנות לעובדים או מתנות לחנוכה עבור המשפחה, או כל קבוצת אנשים אחרת.

היכנסו לאתר רוי שוקולד לקבלת מידע על הדפסה על שוקולד.

 

 

 

 

השארת תגובה