נשות החינוך של בני ברק לומדות על הפרעות קשב

עשרות נשות חינוך ומקצוע השתתפו בערב מרתק בנושא הפרעות קשב – הערב נערך במרכז 'עזר מציון' בבני ברק והעניק תובנות חדשות וכלים מקצועיים ממיטב המומחים בתחום

ערב השתלמות
ערב השתלמות

המודעות לנושא הפרעות קשב אצל ילדים ובכלל, גברה מאוד בשנים האחרונות ובפרט בעקבות תקופת הקורונה שהביאה עמה את הלמידה מרחוק והאירה באור אחר את הילדים הסובלים מהפרעות קשב.

בשבוע האחרון נערך בבני ברק כינוס מרתק ומעמיק העוסק בהיבטים השונים של ההפרעה ודרכי ההתמודדות עמה.

בכינוס, שהתקיים ביוזמת תוכנית 360 בעיריית בני ברק ובחסות חברת מדיסון, השתתפו ונטלו חלק עשרות נשות חינוך מבתי ספר וסמינרים מובילים באזור המרכז שהתכנסו לשמוע ולהחכים בתובנות חדשות והיבטים מרתקים על הסוגיה עימה מתמודדות רבות מתלמידותיהן.

את הכנס הנחה הרב שמעון קשש, סגן מנהל אגף החינוך ומנהל 360 בעיריית בני ברק, בטוב טעם ודעת. הרב קשש הודה לראש העיר הרב אברהם רובינשטיין וצוות לשכתו ולאגפי הרווחה, החינוך ומח' הבריאות השותפים לתוכנית וקיבל בברכה את המשתתפות והודה להן על האמון שהן מביעות בתכנית ופועלה המבורך.

במוקד הכינוס נמסרה הרצאה מקיפה מאת ד”ר טלי וישנה, פסיכיאטרית, מנהלת מכון הבית של טלי ומרצה להפרעות קשב באוניברסיטת בר אילן אשר הרחיבה על דרכי האבחון, הטיפול והמעקב בהפרעות קשב.

לאחר מכן שמעו המשתתפות את הרצאתו של הרב חיים דיין, דוקטורנט ויו"ר מכון הקשב שהעניק צוהר והצצה נדירה לעולמם הפנימי של אנשים עם הפרעת קשב.

הערב נערך במרכז 'עזר מציון' בבני ברק המפעיל את מרכז המידע והייעוץ במקצועיות וזכו להוקרה מיוחדת על עמידתם לצד המתמודדים עם הפרעות הקשב.

בסיום הערב הודו המשתתפות לאנשי המקצוע אשר טרחו ובאו להעשיר את ארגז הכלים של המחנכות למען חינוכו הנכון של דור העתיד.

השארת תגובה