כל אחד יכול להיות שף ברשת Cook and Bake

רשת "קוק אנד בייק" (Cook & Bake) פותחת סניף דגל בקניון הדר בירושלים • הסניף יפתח בהשקעה הנאמדת ב- 500 אלף ₪

קוק אנד בייק חדש בקניון הדר ירושלים | צילום: יח"צ
קוק אנד בייק חדש בקניון הדר ירושלים | צילום: יח"צ

רשת המולטי ברנד "קוק אנד בייק" (Cook & Bake), המתמחה בתחום הבישול והאפייה, פותחת סניף דגל בקניון הדר בירושלים, בהשקעה הנאמדת על חצי מיליון ₪.

הסניף החדש משתרע על שטח של 100 מ"ר, ממוקם בקומת הכניסה של הקניון, ומציע מגוון רחב ועשיר של מותגים בינלאומיים מובילים ואיכותיים בתחום האפיה והבישול לבית.

לדברי לירון אלקיים מנכ"לית קניון הדר, על הפתיחה: "המטרה היא להמשיך ולהרחיב את תמהיל החנויות עם מבחר ומגוון של מותגים מובילים מקומיים ובינלאומיים. כמו כן נמשיך לפתוח חנויות דגל חווייתיות בקטגוריות שונות וזאת כחלק מאסטרטגיית הקניון, על מנת להעשיר את חווית הקניות והבילוי של קהל לקוחותינו".

לדברי מיטל נחום, מנהלת השיווק של רשת cook and bake: "כחלק מתהליך ההתרחבות של הרשת הצבנו לנו כמטרה להנגיש את הסניפים שלנו לקהל הרחב, להוות פתרון לחובבי הבישול והאפייה. ירושלים היא עיר שחובה להיות בה כרשת ואנו שמחים על הכניסה לקניון הדר ירושלים."

רשת Cook and Bake מונה 9 סניפים ברחבי הארץ הרשת מספקת את הטרנדים החמים ביותר בענף שהלך וגדל ומאפשר לכל אחד מאיתנו להפוך לשף ביתי. החנות הראשונה נפתחה בשנת 1984 בדיזנגוף סנטר שבמהרה הפכה לחנות המובילה לכלי בישול ואפייה. מאז העסק גדל בהתמדה וכיום החנויות מציעות מותגי בישול ואפייה בינלאומיים וחווית לקוח אחרת עם צוות מקצועי המציע ידע, מיומנות ושירות.

השארת תגובה