קבלו את קולקציית הסופגניות של מאפה נאמן

ברשת נאמן מאירים את החג ומרחיבים את היצע הסופגניות • סופגניות במילוי שוקולד לבן או שחור, סופגניות במילוי ריבת חלב בציפויים מעניינים, סופגניות בייגל מלוח, סופגניות בציפוי סוכריות צבעוניות בצורת לבבות ומיני סופגניות במגוון טעמים וציפויים • ריקי נאמן: "השנה הוספנו למגוון סופגניות מדהימות במילוי חלבה ופיסטוק וציפוי אגוזים"

חג חנוכה, חג הסופגניות, חיכיתם לריחות, לסופגניות, לקולקציה שהנה הפתיעה. חודשים שרשת נאמן עמלים על הסופגניות שיעלו בכל שולחן בישראל, בעבודה, בבית, במסיבות החנוכה, בערבי לביבות, נאמן איתכם לאורך כל החנוכה.

ברשת נאמן מרחיבים מידי שנה את היצע הסופגניות. כמדי שנה, גם השנה, מספר חודשים לפני החג מתקיימת ישיבה מיוחדת יחד עם הקונדיטור הראשי של הרשת, בה מחליטים אלו סופגניות אנו הולכים להציע במדפים שלנו. וגם עורכים מבחני טעימות.

"השנה הוספנו למגוון הגדל והולך סופגניות מדהימות במילוי חלבה ופיסטוק וציפוי אגוזים", מספרת ריקי נאמן ומוסיפה "הן יצטרפו למגוון הרחב שאנו מציעים בכל שנה, סופגניות במילוי שוקולד לבן או שחור, סופגניות במילוי ריבת חלב בציפויים מעניינים, סופגניות בייגל מלוח, סופגניות בציפוי סוכריות צבעוניות בצורת לבבות ומיני סופגניות במגוון טעמים וציפויים שמתאימות גם למסיבות. וכמובן כבכל שנה יש גם את הסופגניות הקלאסיות הרכות העגלגלות הממולאות בריבת תות ומצופות באבקת סוכר מתוקה.

כל אחד והסופגניה שלו

הקולקצייה מאירת עיניים במיוחד, והטעם עוד יותר, גשו לאחד מסניפי רשת נאמן ותיהנו מהמראה ומהטעם.

רשת מאפה נאמן בכשרות המהודרת של בד"ץ אגודת ישראל.

השארת תגובה