מכונת הכביסה שמגנה עד 99.9% מחיידקים ובקטריות

Beko משיק מכונת כביסה בטכנולוגיית +Hygiene SteamCure לשמירה על בגדים נקיים מאלרגנים, חיידקים ובקטריות

Beko, מותג מכשירי החשמל מהמובילים באירופה משיק בישראל מכונות כביסה בטכנולוגייתSteamCure Hygiene+. הטכנולוגיה החדשה, שתשולב במכונות הכביסה והייבוש של החברה, מציעה פתרון חכם ומתקדם לחיטוי וניקיון הבגדים, שמסייע בשמירה על היגיינה ברמה הגבוהה ביותר, עם יכולות חיטוי של עד 99.9% מהחיידקים והבקטריות הנצברים על גבי הבגדים שלנו.

טכנולוגיית SteamCure Hygiene+ תוכננה במחשבה על עידן החיים הנוכחי, בו המודעות לניקיון, היגיינה וחיטוי הפכו לדרך חיים מרכזית לנוכח האתגרים הבריאותיים החדשים ועידן הקורונה, המשפיעים על חיינו מידי יום בשנתיים האחרונות. הטכנולוגיה החדשה עושה שימוש באדי קיטור, על מנת לרכך כתמים קשים ואף יבשים. בכך, ניתן לשפר את נראות הבגד וכן להבטיח ניקוי מיטבי. אדי הקיטור מוזרמים אל חלל מכונת הכביסה מחלקה התחתון רגע לפני שמתחיל תהליך השטיפה, על מנת לספק הכנה וטיפול מקדים, גם בכתמים הקשים ביותר. בנוסף, דואגת הטכנולוגיה לרכך כתמים קשים ולחטא מגוון רחב של בקטריות מהבגדים והמצעים, ובכך מסייעת בהגנה מפני אלרגיות – פתרון יעיל וחכם במיוחד לתקופת החורף הגשומה.

אורח חיים היגייני

כמו כן, הטכנולוגיה יעילה גם בזמן הליך הייבוש של הבגדים והמצעים, בשימוש עם מייבשי הכביסה של Beko, המצוידים בטכנולוגיית SteamCure Hygiene+. ניתן להשתמש בטכנולוגיה החדשה באמצעות תכנית Hygiene+ (היגיינה+) הייעודית, המספקת חיטוי של עד 99.9% מפני חיידקים ובקטריות ומאושרת על ידי ארגון Allergy UK.

"אנחנו שמחים להביא לצרכן הישראלי את טכנולוגיית החיטוי החדשה של Beko. עידן הקורונה הוכיח לנו לא פעם, שישנה חשיבות עליונה לשמור על אורח חיים היגייני, למען הבריאות של כולנו. טכנולוגיית SteamCure Hygiene+ תבטיח את הבגדים הנקיים והמחוטאים ביותר, ותסייע לצרכנים לשמור על עצמם ועל הסובבים אותם", מסביר בולנט סן, מנכ"ל Beko ישראל.

"אני גאה להציג בפני הצרכנים הישראלים את הטכנולוגיה החדשנית של Beko בקטגוריית מכונות הכביסה המספקת מענה לצרכים החדשים שהתפתחו עקב התפשטות מגפת הקורונה לצד מחיר נגיש ואנחנו בברימאג, היבואנית הרשמית של המותג בישראל ב- 20 השנים האחרונות, שמחים להביא את הבשורה הטכנולוגית של Beko לצרכנים הישראלים", מסכם יריב תלם, מנהל המותג של Beko בברימאג, היבואנית הרשמית של המותג לישראל.

אודות Beko

Beko הוא אחד המותגים המובילים בעולם והצומח ביותר באירופה בשוק מוצרי החשמל לבית. ל-Beko פעילות בלמעלה מ-140 מדינות ברחבי העולם, בהן ישראל, באמצעות היבואנית הרשמית ברימאג, המשמשת כיבואן הרשמי של המותג בישראל ב-20 השנים האחרונות. Beko מתמחה בייצור מוצרי חשמל ביתיים בטכנולוגיה מתקדמת ובמחירים תחרותיים, תוך שאיפה לשמירה מרבית על איכות הסביבה, ומוצריו משמשים למעלה מ-400 מיליון צרכנים ברחבי העולם. בשנת 2017 זכתה Beko בפרס "שותף השנה" של ENERGY STAR מטעם ארגוני איכות סביבה, על תרומה יוצאת הדופן לשמירה על הסביבה באמצעות יעילות אנרגטית. באותה השנה זכתה החברה גם בפרס TWICE UP בקטגוריית יעילות של מדיחי כלים.

מכונת כביסה Beko | צילום: יח"צ

 

השארת תגובה