שמיטה: 'שוק מהדרין' עם בד"צ העדה החרדית

ברשת "שוק מהדרין" עושים הכל בכדי לשרת אתכם במהלך שנת השמיטה על פי כל דקדוקי ההלכה מבלי לגרוע מאיכות ומחירי המוצרים תחת השגחת בד"צ העדה החרדית

שוק מהדרין
שוק מהדרין

ברשת "שוק מהדרין – יינות ביתן" החלו את שנת השמיטה, שנת תשפ"ב, בהיערכות מקיפה ומדוקדקת על פי פרטי ההלכה, כאשר בד בבד מחירי הפירות והירקות נותרים על כנם במטרה להקל על הצרכנים המגיעים בהמוניהם לערוך את הקניות לביתם.

עם תחילת שנת השמיטה בראש השנה האחרון, עברו מחלקות הפירות והירקות בסניפי "שוק מהדרין" מקבוצת "יינות ביתן" להשגחת בד"צ ה'עדה החרדית' בדגש על כל נושא השמיטה. נכון להיום, כלל מחלקות הירקות הם תחת השגחת הבד"צ הנחשבת לכשרות המהודרת ביותר בקרב המגזר החרדי.

מוצרי הפירות והירקות משתנים על פי החלטת הבד"צ, אך הם מיבול נכרי, יבול חו"ל, וכעת, בראשית שנת השמיטה ניתן למצוא גם מעט מיבול שישית. אושר מגירא מנהל רשת "שוק מהדרין" מספר כי מידי שנה כלל הפירות והירקות הם תוצרת הארץ אך השנה הם מגיעים מעבר לים. ברשימת המדינות משם מגיעים הפירות והירקות ניתן למנות את: טורקיה, הולנד, ספרד, ירדן ועוד.

למרות העלויות הגבוהות והמחירים שמשתנים בכלל רשתות השיווק בעקבות שנת השמיטה, ב"שוק מהדרין" החליטו להותיר את המחירים על כנם לטובת ולרווחת הצרכנים הרבים, כאשר הרשת בעצמה סופגת את הפער ברמה של 15%.

יצוין כי בחודשים שקדמו לשנת השמיטה נדרשה עבודה מאומצת ביותר ברשת השיווק "שוק מהדרין" בכדי להחליף את ספקי הפירות והירקות השונים כפי ההנחיות המחמירות של כשרות בד"צ ה'עדה החרדית'. בהנהלה אומרים כי "אנו עושים את המירב בכדי לשרת את קהל לקוחותינו על פי הכשרות המחמירה ביותר שהתקבלה בקרב המגזר החרדי כולו".

השארת תגובה