הח"כים ועובדי הכנסת התחסנו נגד שפעת

גם חברי הכנסת נענו להמלצת משרד הבריאות הקורא לאזרחים להתחסן נגד השפעת ● לצד הדיונים הסוערים הגיעו הח"כים לדוכן החיסונים של כללית במתחם המיוחד שהוקם במשכן ● מיכאל מישורי דרעי, מנהל מחוז ירושלים בכללית: "אני מברך על הדוגמא האישית של נבחרי הציבור ועובדי הכנסת"

חבר הכנסת מתחסן
חבר הכנסת מתחסן

עם בואה של עונת החורף, יצא משרד הבריאות בהמלצה לכלל האזרחים להתחסן נגד נגיף השפעת. על מנת לעודד את ההתחסנות בציבור, ביוזמת מרפאת הכנסת, הוקם היום (ב) מתחם חיסונים מיוחד במשכן הכנסת לטובת עובדי הכנסת וחברי הכנסת שישמשו דוגמה אישית לאזרחים.

במתחם החיסונים של כללית, היתה היענות יפה מצד חברי כנסת, יועצים פרלמנטריים ועובדי הכנסת שבאו בהמוניהם להתחסן ולהיות מוכנים לחורף בריא. גם שר הבריאות לשעבר חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן הגיע להתחסן כמדי שנה. לאחר החיסון אמר ח"כ ליצמן כי "אני חושב שכללית עשו דבר חשוב וחיסנו נגד שפעת בכנסת, אני רוצה להודות להם על זה".
במהלך שעות הפעילות של המתחם, הגיעו עשרות לקוחות כללית בהם ח"כים ועובדים רבים אחרים ששהו במתחם הכנסת, כדי לנצל את המתחם המיוחד ולהתחסן נגד השפעת.

רופא הכנסת, ד"ר נעם אופק: "אני שמח על ההיענות הגבוהה של עובדי הכנסת למבצע החיסונים. במיוחד השנה, על רקע מגיפת הקורונה, חשוב מאוד להתחסן נגד שפעת ויש למהר לעשות זאת".

מיכאל מישורי דרעי, מנהל מחוז ירושלים בכללית שירותי בריאות : "אני שמח על הדוגמא האישית שהראו נבחרי הציבור ועובדי הכנסת. נכון להיום, מעל 550,000 מבוטחי כללית כבר התחסנו נגד שפעת. אני קורא לכל מי שטרם עשה זאת להגיע ולהתחסן באחת מהמרפאות של כללית שקרובה לביתכם ובמתחמי החיסון."

השארת תגובה