אבי חלה: ברמלה הנציחו את מתנדב זק"א

ראש עיריית רמלה יחד עם סגניו וחברי המועצה הנציחו במהלך השבוע האחרון בגן "בורוכוב" בעיר את זכרו של מתנדב זק"א אברהם חלה ז"ל אשר נפטר לפני כעשור בעת מילוי תפקידו

גן אבי חלה
גן אבי חלה

טקס מרגש נערך במהלך השבוע האחרון בעיר רמלה כאשר ראש העיר יחד עם חברי המועצה הנציחו את שמו של אברהם חלה ז"ל בגן העיר – "גן בורוכוב" זאת כעשור לאחר פטירתו של המנוח אשר היה איש מתנדב זק"א שנפטר בעת מילוי תפקידו.

בטקס שנערך בהשתתפות ראש העיר מיכאל וידל, סגניו וחברי המועצה השתתפו גם בני משפחתו ומכריו של המנוח אשר הפליגו בשבחו של המתנדב אשר היה איש של חסד במלוא מובן המילה ותמיד עזר וסייע לכל דורש ומבקש.

פרק מיוחד בחיו של אברהם חלה ז"ל היה התנדבותו בארגון זק"א, במשך שנים רבות הוא היה מכתת את רגליו ממקום למקום במסגרת פעילות הקודש והיה מתנדב מסור מאוד. לפני כעשור הוא שב מטיפול בכבוד המת במסגרת התנדבותו בזק"א אך עם שובו הביתה הוא עבר אירוע לבבי והשיב למרבה הצער את נשמתו ליוצרה.

מתנדב זק"א אברהם חלה ז"ל עבד בד בבד במס הכנסה כאשר במסגרת עבודתו הוא עזר לאנשים רבים שהסתבכו בדברים שונים. בני משפחתו סיפרו כי כל יומו היה עמוס במעשי חסד כשהדבר העיקרי הוא כאמור מלאכת ההתנדבות בארגון זק"א.

השארת תגובה