מוגבלים לסוכר אבל חייבים משהו מתוק ליד הקפה?

גם אם אתם מאלה שמוגבלים בצריכת סוכר, שומרים על המשקל או מקפידים על אכילת קמח מלא או דגנים תוכלו להתענג על עוגיות מעולות במרקם פריך ובטעמים מגוונים • חורף חם וטעים עם ופלים ועוגיות של "מן" גם ללא תוספת סוכר

עונת החורף תיכף מתחילה ואתה החשקים לדברים מתוקים אשר מחממים את הלב. גם אתם מכורים לוופלים טריים ונימוחים ליד הקפה? מי אמר שחייבים לוותר על הבריאות?!

בדיוק בשביל זה עמלים בחברת 'מן' קרוב ל-15 שנה לייצר עבורכם מוצרים ללא תוספת סוכר מבלי לוותר על הטעם המשובח והייחודי השמור למוצרי מן. למשל: עוגיות חיטה מלאה מ-100% קמח מלא ללא תוספת סוכר אשר יוצרו עוד בעידן שקדם לטרנד הבריאות, והקלו מאוד לאלו שנמנעים מצריכת קמח רגיל.

אז אם אתם מוגבלים בצריכת סוכר, שומרים על המשקל או מקפידים על אכילת קמח מלא או דגנים ועדיין רוצים לפרגן לעצמכם חוויה מתוקה ומשובחת, אתם מוזמנים ליהנות משלל עוגיות טעימות ומגוונות ללא תוספת סוכר אשר קיבלו את התו של אגודת הסכרת הישראלית.

חובבי ופלים? מוזמנים ליהנות מטעמים נהדרים של: שוקולד, לימון ווניל ללא תוספת סוכר. ואם אתם דווקא מעדיפים עוגיות , תוכלו להתענג על עוגיות מעולות במרקם פריך ובטעמים מגוונים לדוגמא: עוגיות גרנולה, עוגיות חיטה מלאה , עוגיות גרנולה וקינמון ועוגיות חיטה מלאה בטעם חמאה.

כאמור כל מוצרי מן ללא תוספת סוכר הינם פרווה, ללא רכיבי חלב או לקטוז, ועשויים מחומרים טבעיים בלבד, ללא כלוסטרול וללא שומן טראנס.

  • בכשרות המהודרת של הרב לנדא והרב שבח רוזנבלט שליט"א
השארת תגובה