כך תוכלו למנוע פריצות לדירה או לבית שלכם

המחשבה על אדם זר שנכנס לבית שלנו בלי ידיעתנו, מספיקה כדי להבעית את רובנו. האמת היא שהחשש מוצדק: עשרות אלפי פריצות לבתים מתבצעות בישראל מדי שנה. לשמחתנו, יש מספר דברים שאפשר לעשות כדי למנוע פריצות לדירה או לבית שלכם. הפתרונות נעים מפתרונות פשוטים שתוכלו ליישם בעצמכם, עד לפתרונות אבטחה מתקדמים למי שבאמת רוצה לישון בשקט, כמו התקנת סגר ביטחון לדלת או התקנת צילינדר מתקדם בדלת הכניסה במקום הצילינדר הסטנדרטי. ריכזנו לכם כמה פתרונות למניעת פריצות שיעזרו לכם לישון בשקט

צילום freepik
צילום freepik

התגוננות מפני פריצות – זה תלוי קודם כל בנו

לצערנו, האמון של האזרחים במשטרת ישראל הולך ונשחק ככל שחולפות השנים. אזרחים רבים מרגישים שאינם מוגנים ולכן מיישמים פתרונות הגנה כנגד פריצות בעצמם. אם גם אתם רוצים להגן טוב יותר על הבית שלכם, כדאי להשקיע באמצעי אבטחה מתקדמים. מנעולן פיקס – שירותי מנעולן בפריסה ארצית רחבה מתמחה במתן פתרונות אבטחה במחירים הוגנים, עם דגש על שרותיות ואמינות. ריכזנו לכם כמה אמצעי אבטחה מומלצים שנחשבים ליעילים ובטוחים במניעת פריצות:

  • התקנת מנעול כספת עליון לדלת הכניסה לבית או לדירה: מנעול כספת הוא מנעול עליון המותקן בנוסף למנעול הרגיל, והוא נחשב לאחד המנעולים המסובכים ביותר לפריצה. רוב הפורצים יירתעו רק מהמראה של מנעול כספת, ויוותרו מראש על ניסיון הפריצה.
  • התקנת סגר ביטחון לדלת: סגר ביטחון משמש כאמצעי הגנה נוסף לדלת, הוא משתלם משום שמדובר בהתקנה חד-פעמית במחיר נמוך.
  • התקנה של מנעול חכם ו/או ביומטרי: מנעול חכם הוא מנעול הפועל על טכנולוגיה מתקדמת לפתיחת הדלת באמצעים של טביעת אצבע, שבבים שונים או קודן אלקטרוני. כיום, יותר ויותר משפחות מסתייעות בפתרונות אבטחה מתקדמים מהסוג הזה, בנוסף למנעול הסטנדרטי.
  • צילינדר מתקדם: פורצים כיום יודעים להשתמש בטכניקת פריצה חדשה ומהירה שלוקחת להם לא יותר מ-7 דקות. מי שרוצה למנוע פריצה בשיטה הזאת, כדאי שיתקין מנעול עם צילינדר מתקדם שמכיל פינים רבים יותר. מנעול כזה יאריך את זמן הפריצה ל-45 דקות, מה שהופך אותה למסוכנת ולא משתלמת עבור רוב הפורצים.
  • ועוד כמה דברים שתוכלו לעשות בעצמכם

ברשת הטלוויזיה NBC לקחו על עצמם פרויקט מעניין: הם פנו ל-86 אסירים שהורשעו בגין פריצות לבתים, ושאלו אותם מה גורם להם לפרוץ לבית מסויים ומה דווקא מרתיע אותם. מרבית הפורצים ציינו כי כלב בבית יגרום להם לוותר, כך שאם אתם שוקלים לאמץ כלב, אולי זה יעזור לכם לקבל החלטה. בנוסף, רוב הפורצים ימנעו מלפרוץ לבתים שחשופים לרחוב. לעומת זאת, הם ירגישו בנוח לפרוץ לבתים נסתרים עם צמחייה וגדרות גבוהות שמסתירות את הבית מהרחוב. אז אם השקעתם בגידול שיחים שיסתירו אתכם מהשכנים, אולי בכל זאת כדאי לגזום אותם מעט. זאת, כמובן, בנוסף לאמצעי אבטחה טכנולוגיים שחשוב להתקין בכל בית.

 

השארת תגובה