טסים לחו"ל? – המרת מטבע בדיגיטל ופתרונות מט"ח נוספים

צילום פוטוליה
צילום פוטוליה

בזמן שישראל והעולם כולו לומדים לנהל את החיים לצד מגפת הקורונה, גם עולם התעופה והתיירות פתוח לפחות באופן חלקי ומאפשר להמוני ישראלים לצאת את גבולות המדינה. בין אם לחופשות, טיולים ומטרות אישיות למיניהן ובין אם למטרות עבודה ונסיעות עסקים, נראה כי ישראלים רבים עדיין טסים מדי שבוע לחו"ל, ורובם ככולם זקוקים לפתרונות נוחים ויעילים בכל הקשור לכסף ומטבע חוץ. להלן כמה שירותי מט"ח מתקדמים המוצעים כיום על ידי חלק מהבנקים, שירותים אשר יכולים לפשט ולהקל משמעותית על החיים לפני הטיסה, וגם לאחריה –

המרת מט"ח בדיגיטל

אחד היתרונות הגדולים ביותר של עולם הדיגיטל הוא האפשרות לחסוך פעולות רבות אותן היינו מבצעים לפני כן באופן "פיזי". גם בכל הנוגע לטיפול במטבע חוץ לקראת טיסה לחו"ל כבר אין צורך להגיע פיסית עם ערימת מזומנים לסוכנות CHANGE כזו או אחרת ואז לשמור את  ערימת שטרות המט"ח אצלנו עד לטיסה. במקום זאת, ניתן כמובן לבצע המרת מט"ח באופן דיגיטלי, דרך אתר הבנק שלכם או האפליקציה הייעודית.

להמרת מטבע בדיגיטל יתרונות רבים וברורים (ראו פירוט), בראשם חיסכון בזמן ומאמץ ורמת אבטחה גבוהה יותר, בזכות צמצום משמעותי של הזמן והמקומות בהם עלינו להסתובב עם כמויות של מזומן עלינו. ניתן להמיר בדיגיטל משקלים למט"ח ולהיפך, וגם בין שני מטבעות חוץ שונים. ניתן לברר את שער הדולר או היורו אונליין באתר הבנק מאותו דף ומיד לבצע את ההמרה, כך שיודעים בדיוק מה השער המדויק שמקבלים, בכל נקודת זמן. גם העלויות הנגבות בגין ההמרה נמוכות יותר, שכן מדובר בפורמט יעיל ומשתלם יותר עבור כל הצדדים – הבנק ולקוחותיו גם יחד.

איסוף מט"ח בנתב"ג לפני הטיסה

על מנת לצמצם עוד יותר את הזמן שנצטרך להקדיש לכל סיפור המרת המטבע ואיסוף המט"ח ניתן כיום לא רק לברר את שער הדולר או היורו העדכני ביותר (ראו את השערים) ולבצע מיידית את ההמרה הדיגיטלית, אלא גם לאסוף את הכסף שהמרנו ממש בטרמינל שבנתב"ג, כמה דקות לפני שניגשים לשער על מנת לעלות לטיסה. כך, אינכם צריכים להסתובב עם מזומן רגע אחד מיותר, אפילו לא בנסיעה מהבית לשדה התעופה. ניתן לעשות את כל הפעולות במהירות וביעילות דרך המחשב או הסמארטפון, ולאסוף בזמנכם את מטבע החוץ בטרמינל לפני הטיסה. אם זו אינה יעילות ונוחות – מה כן?…

המרה בין מספר מטבעות שונים

כפי שצוין לעיל, במסגרת המרת מט"ח רגילה או אונליין ניתן להמיר בין מטבעות רבים ושונים, לא רק בין שקל ליורו או שקל לדולר. במידה וזקוקים להמרה של מספר מטבעות (למשל, עבור מקרה של טיסה לכמה יעדים בהם משתמשים במטבעות שונים), תרצו מערכת נוחה לבצע באמצעותה את ההמרה, כזו אשר תוכלו לקבל בה את כל הנתונים הרלבנטיים על מנת להבין בדיוק כמה עמלות בסך הכל אתם נדרשים לשלם, מהי הדרך הטובה ביותר להמיר (באיזה מטבע להתחיל) וכיוצ"ב. גם כאן, שירותי המרת מטבע בדיגיטל מספקים את הפתרון היעיל והנוח ביותר. מחשבון מט"ח יספק לכם נתונים מפורטים בנוגע לשערים ולסכומים המדויקים שתקבלו לאחר ההמרה, עמוד מעקב אחר שער הדולר, היורו ומטבעות נוספים יספק לכם את השערים העדכניים ביותר ואפליקציית ההמרה עצמה תציע את הסדר המשתלם ביותר עבור ההמרות, כך שתקבלו את התמורה הכספית הטובה ביותר עבור השקלים שלכם.

השארת תגובה